2726
عنوان

خواهرشوهرم میخواد زن بگیره واسه شوهرم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 6229 بازدید | 196 پست
خب میتونه بدون اجازه زن اول صیغه کنه؟ ولی عقد دائم باید اجازه بگیره درسته؟

نه اگر ثبت کنه نمیشه

اگرم ثبت نکنه و زن مدرک محکمه پسندی دال بر این که این اقا زن صیغه کرده داشته باشه مثل شاهد و این چیزا میتونه ثابت کنه و طلاق بگیره مهریه هم بگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه بابا شوهرخواهرشوهرم زن گرفته بچه هم داره هیچ اجازه ای اززن اولم نگرفته همش الکیه

این قانون جدیدا تصویب شده 

بدون اجازه میتونه بره زن بگیره و اون نکاح باطل نیست ولی جرم محسوب میشه و میشه از مرد شکایت کرد و همچنین حق طلاق براب زن میاره که میتونه هم مهریه بگیره هم طلاق بویره

نه بابا شوهرخواهرشوهرم زن گرفته بچه هم داره هیچ اجازه ای اززن اولم نگرفته همش الکیه

وایییی😓😓😓زن اولش طلاق گرف؟؟

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

عزیزم اگه قصد زندگی نداری و برنمیگردی قطعا رای عدم تمکین رو میگیرن فقط یه نصیحتی دارم برات اونم  اینه که اگه رای رو گرفتن نترسی فکر کنی چه اتفاق بدی افتاده و الان میان دستگیرت میکنن به زور میبرن خونه شوهر . هیچ کاری نمیتونن باهات بکنن فقط نفقه ت قطع میشه همین . حتی اگه ازدواج هم کنه شما میتونی ازش شکایت کنی چون به ضررش هست تا وقتی تو رو طلاق نداده بره زن بگیره .

2706