2726
عنوان

خواهرشوهرم میخواد زن بگیره واسه شوهرم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 6229 بازدید | 196 پست
خییای عجوزن... اگه من تمکین کنم باز میتونه زن بگیره؟؟

تو دادگاه بگو خانوادش زیاد دخالت میکنن بگو خواهرش زندگیمو خراب کرده باید پاشونو از زندگی من قطع کنن تا برگردم یکمم پیاز داغشو زیاد کن بگو تعهد بده خواهرش دیگه پاشو خونم نذاره😈😈

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ندارم.... اگه تمکین کنم میتونه زن بگیره؟؟

تمکین کنی عقد دائم نمیتونه

به نظرم برو خونت بهونه برای تمکین نداشته باشن

ولی مهریتو بگیر به خاک سیا بشینه کثافت

2728
ندارم.... اگه تمکین کنم میتونه زن بگیره؟؟

میتونه همچنان زن صیغه کنه و به خیانتاش ادامه بده . آدم خیانتکاررو میخوای چیکار ؟

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
مثلا یه دختر خوب پیداکردن.خب؟خونواده دختره متوجه نمیشن که به مردی که زنش با بچه کوچیک گذاشته رفته خو ...

نمیدونممم.... خواهراش میرن زبون میریزن همونجور ک منو گول زدن

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

لااقل بخاطر اون بچه یه ذره شرم و حیا به خرج میدادن 

بارالها... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم، نکند فرق به حالم... چه برانی، چه بخوانی... چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی... نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد... نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدایی بر سر راهی، کس به غیر از تو نخواهم... چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی... 
میتونه همچنان زن صیغه کنه و به خیانتاش ادامه بده . آدم خیانتکاررو میخوای چیکار ؟

خب ناشیزم کنه زور داره

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
114

برو سر خونه زندگیت مهریه تو بذار اجرا

اگر خواست اذیتت کنه تو خونه همون موقع زنگ بزن 110

اگر باهات بد رفتاری کرد و خدایی نکرده کتکت زد ختما هم زنگ بزن 110 هم برو پزشکی قانونی

برو سر زندگیت تا وقتی که قضیه مهریه اوکی شه

تو دادگاه بگو خانوادش زیاد دخالت میکنن بگو خواهرش زندگیمو خراب کرده باید پاشونو از زندگی من قطع کنن ...

شوهرش معلومه دلش به زندگی نیست . بعدشم این حرفا برای قاضی اهمیتی نداره قاضی میگه تمکین می کنی یا نه ؟

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

لطفا بیاین تاپیک اخرم

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 
خب ناشیزم کنه زور داره

ناشزه کنه فقط نفقه بهت تعلق نمیگیره . یعنی واقعا میتونی با همچین آدمی هم بستر بشی باز ؟

برو سر خونه زندگیت مهریه تو بذار اجرا اگر خواست اذیتت کنه تو خونه همون موقع زنگ بزن 110 اگر باهات ...

اگه تمکین کنم اجازع ازدواج مجدد بهش میدن؟؟میترسم برم و اونم زن بگیره بیاره جلو چشم من

2706