1874
2019

3ماه و نیمه خونه پدرمم ب خاطر خیانت شوهرم با ی بچه 4ماهه.... نفقه و مهریمم اجرا گذاشتم ولی ن اون  ن من در خواست طلاق ندادیم.... 12 همین ماه دادگا تمکین دارم..... خواهرشو مادرش رفتن چن تا دختر براش دیدن ک 12 منو ناشیزع کنن برن سراغ زن

عجب عوضیایی 

تویک زنی . زیبا باش .لباس خوب  بپوش .ورزش کن و مواظب هیکل و اندامت باش .همیشه بوی عطر بده . گاهی گوشه ای دنج خودت را به فنجانی قهوه دعوت کن . درسکوت مطالعه کن و آگاهیت را بالا ببر . گاهی برای خودت هدیه ای بخر ....وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی . آن وقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی . یادت باشد : "برای یک زن عزت نفس غوغا میکند "
2033

برن به درک.

شاید نفقه بهت تعلق نگیره ولی مهریه تو بگیر نوش جونت

.🙋‍♀️وزن شروع۱۰۸🙆‍♀️وزن فعلی۸۷.۵۰۰🙆‍♀️هدف اول۹۵✔🙆‍♀️هدف دوم ۸۷✔🙆‍♀️هدف سوم ۸۳✔🙆‍♀️هدف چهارم۷۹🙆‍♀️هدف پنجم ۷۵🙆‍♀️هدف نهایی ۷۰🙆‍♀️یا خدا چقد هدف دارم 😂😁کمکم کن خدا جونم🙆‍♀️تاپیک الهه جونم.به خاطر سلامتیم حتتتتما خوش اندام میشم من میتونم💪💪💪🙆‍♀️قدمم بگم مشمول ذمه نشم ۱۷۸😂

پربازدید شدصلواتی برااارامش دلم عنایت کنید🌹

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..برا معلم شدنم صلوات میفرستید☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
1718