2737
2734

😂😂😂😂😂 این بیماری نیست اخه شما همچین گفتی بیماری _ خب کاری نداره مراجعه به نورولوژی میکنی یه مدت ارامبخش ضعیف استفاده میکنه اضطرابش کم بشه تمام _ یا یک نوار مغز هم میگیره _ اما نزار با داداش بیچارت بخوابه حاملش نکنه 😂😂😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من تازه سوالم جواب میدم تو خداب اما چرت و پرت. تو مجردی یبار تو خداب بلند شدم با چشمای کاملا باز به بابام گفتم دارم میرم کلاس اما یجورایی سرقرار😑دوست پسرم نداشتما😂😂😂😂

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من
2731

برادر منم همینه . خودمم اینجوری هستم البته الان کمتر شد یعنی تو خواب راه نمیرم

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
خوبه که در خونه رو قفل نکن بره وسط اتوبان ماشین از روش رد بشه😂😂😂😂😂😝😐

😆😆😆😆نه بابا ،تا اون حد نیست ،فقط در حد یکی دو متر جا بجا میشه ،غیر اون بار

2738

توروخدا ببخشید😂😂😂😂

فقط اونجا ک گفتی ماااار ماااار و دم پلنگ صورتیتو گرفته 

و میگی نخندین🤦🏻‍♀️😂😂

زندگی دروغ بود،ما برای ماشین بازی پا به زمین گذاشتیم🚘🌍🇫🇷405🇫🇷لاتِ دلفینی مامانشه🫠🤤❤️
2706