2726

😂😂😂😂😂 این بیماری نیست اخه شما همچین گفتی بیماری _ خب کاری نداره مراجعه به نورولوژی میکنی یه مدت ارامبخش ضعیف استفاده میکنه اضطرابش کم بشه تمام _ یا یک نوار مغز هم میگیره _ اما نزار با داداش بیچارت بخوابه حاملش نکنه 😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تازه سوالم جواب میدم تو خداب اما چرت و پرت. تو مجردی یبار تو خداب بلند شدم با چشمای کاملا باز به بابام گفتم دارم میرم کلاس اما یجورایی سرقرار😑دوست پسرم نداشتما😂😂😂😂

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من
2728

برادر منم همینه . خودمم اینجوری هستم البته الان کمتر شد یعنی تو خواب راه نمیرم

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
خوبه که در خونه رو قفل نکن بره وسط اتوبان ماشین از روش رد بشه😂😂😂😂😂😝😐

😆😆😆😆نه بابا ،تا اون حد نیست ،فقط در حد یکی دو متر جا بجا میشه ،غیر اون بار

توروخدا ببخشید😂😂😂😂

فقط اونجا ک گفتی ماااار ماااار و دم پلنگ صورتیتو گرفته 

و میگی نخندین🤦🏻‍♀️😂😂

زندگی دروغ بود،ما برای ماشین بازی پا به زمین گذاشتیم🚘🌍🇫🇷405🇫🇷لاتِ دلفینی مامانشه🫠🤤❤️
2706