2726

سلام عزیزان من بچه دار نمیشم چند جلسه رفتم دکتر حالا یکشنبه قراره برم آزمایش بدم که ببینم رو به بهبودی هستم یا نه،اگه برام از ته دل دعا کنید که جواب آزمایشم خوب باشه منم یه عمر دعا گوتون میشم...التماس دعا

برات  دعای توسل میخونم......................................................................................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم منم مث تو ام.

برات دعا میکنم سال دیگه همین موقه یه نی نی سالم تو بغلت باشه شما هم برام دعا کن دامنم سبز بشه

گلی که داری امضامو میخونی لطفا برای مامان شدنم یک صلوات مهمونم کن. دست گلت درد نکنه    خدایا خودت میدونی چند ساله که منتظرم ...میدونی چه سختی ها و چه عذاب ها که نکشیدم . نه برای من، بخاطر دعاهای مادرم، بخاطر نمازهاش، بخاطر گریه هایی که برای بچه دار شدن من میکنه، دامن من و همه ی منتظرا رو سبز کن    
2728

باشه عزیزم..امروز بعده نماز دعا میکنم..خودمم ۸ سال درگیر بودم..تو ام برای خوشبختی خواهرم و درامان موندن از این مریضیها دعا کن

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!!

حتما، بروی چشم، 100تاصلواتم میفرستم براتون خدا بهتون بچه سالم وصالح عطا کنه🤲

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
اتفاقا ۳شب از نذر نمازشبم مونده حتما تو قنوت وتر برات دعا میکنم ان شاءالله مشکلت حل میشه و به زووودی ...

التماس دعا دارم گلم

گلی که داری امضامو میخونی لطفا برای مامان شدنم یک صلوات مهمونم کن. دست گلت درد نکنه    خدایا خودت میدونی چند ساله که منتظرم ...میدونی چه سختی ها و چه عذاب ها که نکشیدم . نه برای من، بخاطر دعاهای مادرم، بخاطر نمازهاش، بخاطر گریه هایی که برای بچه دار شدن من میکنه، دامن من و همه ی منتظرا رو سبز کن    
2706