1874
2019

سلام عزیزان من بچه دار نمیشم چند جلسه رفتم دکتر حالا یکشنبه قراره برم آزمایش بدم که ببینم رو به بهبودی هستم یا نه،اگه برام از ته دل دعا کنید که جواب آزمایشم خوب باشه منم یه عمر دعا گوتون میشم...التماس دعا

برات  دعای توسل میخونم......................................................................................

.  در تایپ خود دقت کنید درسته دنیا مجازیه اما دل ها که مجازی نیست....................اگه حرفی زدم باعث ناراحتی کسی شدم  از بزرگی خودتون ببخشین قصد ناراحت کسی رو ندارم  ...............همیشه دلم میخواد کسی از دستم ناراحت نباشه......برا خوشحالی دیگران هرکاری رو میکنم و از خوشحالی بقیه منم خوشحال میشم.....خدا میدونه بعضی اوقات تو بعضی تاپیک ها یه حرفی زدم شب عذاب وجدان داشتم ........ وزبانم به گناه خود معترف است و اینک  چه چاره  توان کرد.......امروز 7 فروردین...................................کاش خدا بیادو بگه دیوونم کردی بیا اونی که میخواستی....................................خدایا چاکرتم..................... 

باشه عزیزم..امروز بعده نماز دعا میکنم..خودمم ۸ سال درگیر بودم..تو ام برای خوشبختی خواهرم و درامان موندن از این مریضیها دعا کن

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!!
2032

حتما، بروی چشم، 100تاصلواتم میفرستم براتون خدا بهتون بچه سالم وصالح عطا کنه🤲

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 

اتفاقا ۳شب از نذر نمازشبم مونده حتما تو قنوت وتر برات دعا میکنم ان شاءالله مشکلت حل میشه و به زووودی خبر بارداریتو بهمون میدی الهی آمین

بردرخانه علی عقده دل زدودنیست🌹نزد علی مرتضی هرگره ای گشودنیست..یا مولا علی مددی

عزیزم اسمت رو بگو برات دعا میکنم الهی همین ماه نتیجه بگیری

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله ها برای سلامتی تو دلیم صلوات میفرستید ممنونم ❤بگید منم بفرستم😘فرزندم 🤩میوه درونم☺️🤰برای تو مینویسم جان مادر😍 برای تو که هنوز پا به این دنیا نگذاشته ای.من وبابايي براي اومدنت لحظه شماري ميكنيم ني ني كوچولوي شيرين💛💙🧡💚❤خاله جونیا واسه اینکه سالم بیام بغل مامانی جونم برام یک صلوات میفرستید☺️  
اتفاقا ۳شب از نذر نمازشبم مونده حتما تو قنوت وتر برات دعا میکنم ان شاءالله مشکلت حل میشه و به زووودی ...

برای منم دعا کن عزیزم

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله ها برای سلامتی تو دلیم صلوات میفرستید ممنونم ❤بگید منم بفرستم😘فرزندم 🤩میوه درونم☺️🤰برای تو مینویسم جان مادر😍 برای تو که هنوز پا به این دنیا نگذاشته ای.من وبابايي براي اومدنت لحظه شماري ميكنيم ني ني كوچولوي شيرين💛💙🧡💚❤خاله جونیا واسه اینکه سالم بیام بغل مامانی جونم برام یک صلوات میفرستید☺️  
اتفاقا ۳شب از نذر نمازشبم مونده حتما تو قنوت وتر برات دعا میکنم ان شاءالله مشکلت حل میشه و به زووودی ...

ممنون میشم توقنوت نماز وتر منم دعاکنی منم شمارودعامیکنم به خدا بگو همه خواسته های سمانه رو بهش بده

میشه واسه ظهور اقاامام زمان یه صلوات بفرستی
1718