2733
2734
عنوان

مراحل شستشوي لباس در خونه ي ما😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1074 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب نشور برو فقط لباس خودتو بشور مجبور میشه درست کنه چقد ضعف دارین اخه ببخشید خودتون میخواین این برخ ...

درست میگی عزیزم ولی بعضی وقتها مجبور میشم ...... 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.
نه من برعکسم انداختن لباس ۵ دقیقه ماندن لباس در ماشین ۵ روز شستن ۱ ساعت خشک شدن ۱ روز تا کردن ۵ دقیق ...

ايول 

چه زود تا ميكنين

خوش به حاالتون 

بتد رختي ما كه يك عضو دكوري ثابت در خونمون شده 😅

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
2728
😅😂 بايد بند رختي هارو هوشمند كنن  خودش بره لباسارو به خودش آويزون كنه🤦🏻‍♀️

ن منکه همیشه میگم بشر باید انقد پیشرفت کنه که لباسهای یکبار مصرف تولید کنه😂کلا بندازی دور بره

این روزا.. یه "قاب عکس خالی" ام..
ن منکه همیشه میگم بشر باید انقد پیشرفت کنه که لباسهای یکبار مصرف تولید کنه😂کلا بندازی دور بره

توليد هم بشه همه ميگن نه حيفه ننداز دور هنوز ميشه از اين  استفاده كرد😅

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
2738
ن ولی کاش ی جارو برقی خودکار و ماشین ظرفشویی با شعور ک خودش ظرفارو بیاد از رو سفره جم کنه بشوره اختر ...

دعامیکنم برگردی سرچشمه آب بیاری😂😂

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 

شورت یکبار مصرف هس گان یکبار مصرف هم هس

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
برا من مرحله پهن کردنشم ۵.۶ ساعتی طول میکشه

وای نه اون موقع بو میگیره لباس حتی اگه نرم کننده هم زده باشی

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
دوستان خواهرای گل من هیچکدوم ازینارونمیخوام فقط برای شوهرم دعاکنیدهرچه زودترحالش خوب بشه😭😭😭

اللهم اشف کل مریض، اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم، شفای عاجل ان شاءالله

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
2706