1874
2019
عنوان

مراحل شستشوي لباس در خونه ي ما😐

1023 بازدید | 86 پست

قرار دادن لباس ها در ماشين لباس شويي:٥ دقيقه

شستشو و خشك كردن لباس توسط ماشين: ١الي١/٥ ساعت 

پهن كردن لباس ها ٥،٦ دقيقه 

و درنهايت تا كردن و جا دادن لباس ها ٢،٣ هفته ي كاري🤦🏻‍♀️😅

تازه بازم به زور😂

ماشين لباس تا كن و جا بده اختراع نشده هنوز دوستان؟! من واقعا نياز دارم😁

ن ولی کاش ی جارو برقی خودکار و ماشین ظرفشویی با شعور ک خودش ظرفارو بیاد از رو سفره جم کنه بشوره اختراع بشه

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖سلام بچه ها.ی پکیج اموزش انلاین کیک براتون اوردم ک ب جرعت میتونم بگم جز کامل ترین پکیج های تو بازاره.ایتم های اموزشیش شامل ۱ کیک شیفون مناسب خامه۲برش کیک ۳ فیلینگ گذاری۴فرم دهی خامه ۵ انواع فیلینگ ها۶خامه کشی ۷دیزاین کیک۸کیک هویج و گردو ۹ کیک پرتغال ۱۰ تارت میوه و انواع فیلینگ هاش۱۱ کیک خیس شکلاتی ۱۲ کیک شکلاتی ساده ۱۳ انواع بریلو و سس های میوه ای۱۴ سس شکلاتی ۱۵ باترکریم کاکاعویی ۱۶ باترکریم۱۷ چیز کریم❤🌹بچه ها قیمتش هم واقعا باور نکردنی هست قیمت اصلی پکیج ۱۲۰ تومنه ولی من تا فردا با تخفیف ۸۰ میفروشمش

اگه اتو هم کنه واسمون عالیه

🍇وزن شروع۱۰۸🍉وزن فعلی۸۶🍓هدف نهایی ۷۰🍍کمکم کن خدا جونم🍒۲۰کیلو با تاپیک بامدادخمار کم کردم ممنونم از همشون🍊۲۰کیلوی باقیمانده رو خودم دارم کم میکنم🥕ممنونم از خودم🌶با کالری شماری🥑هرکی دوست داشت با ما همراه بشه بیاد تاپیکم:مانکن های ۱۴۰۰🌰

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه آنلاین انگلیسی را رایگان آزمایش کنید.

آموزش تخصصی کودکان 3 تا 18 ساله.  تضمینی و کم هزینه.

2033

😁😁😁😁حالا شما خوبه من از روی بند لباسی لباس برمیدارم ایتفاده میکنم و بعد میرن تو سبر لبای کثیف ها و کمد فقط یه شی تزئینی تو اتاقه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
لباسشویی خراب شده با دست میشورم .. شوهرم هم از خداش هست اهمیت نمیده قر هم میزنه لباسهای من رو چرا زو ...

خوب نشور برو فقط لباس خودتو بشور مجبور میشه درست کنه چقد ضعف دارین اخه ببخشید خودتون میخواین این برخورد باهاتون بشه

ن ولی کاش ی جارو برقی خودکار و ماشین ظرفشویی با شعور ک خودش ظرفارو بیاد از رو سفره جم کنه بشوره اختر ...

واي با ماشين ظرف شويي باشعور به شدت موافقم😅🤦🏻‍♀️

من خودم يه وقتايي از حرص اينكه حوصله ي جا دادن و جمع كردن ظرفارو از توي ماشين ندارم با دست ميشورم 😅

لباسشویی خراب شده با دست میشورم .. شوهرم هم از خداش هست اهمیت نمیده قر هم میزنه لباسهای من رو چرا زو ...

مردا گاهي براي تعمير وسايل خيليي كند ميشن 

من خودم جارو برقيم خراب شده بود 

هرروز ميگفت فردا درست ميكنم باز يادش ميرفت🤦🏻‍♀️

نه من برعکسم انداختن لباس ۵ دقیقه ماندن لباس در ماشین ۵ روز شستن ۱ ساعت خشک شدن ۱ روز تا کردن ۵ دقیق ...

ايول 

چه زود تا ميكنين

خوش به حاالتون 

بتد رختي ما كه يك عضو دكوري ثابت در خونمون شده 😅

1718