1874
2019

اگه گیرت اومد بزن   

واکسن ساخت کدوم کشور می خوای بزنی؟ 

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند...🍃🍃🍃🍃 گاه در صومعه با اهل عبادت همدم گاه در دیر مغانم تتناهو یاهو🍃🍃 دلبر که جان فرسود از او 🍃نگا نارنگیارو🍊نگا نارنجیارو🍃🍊ترجیح می دهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل....🍃سرخی افق در هر غروب و آفتاب نشانه ی خون هاییست که از نبرد نور و ظلمت بر آسمان می ریزد...یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🎗️🤚(کاربرهای گلی که درگیر بیماری سرطان هستن اطلاعات و مراقبت های بعد از شیمی درمانی رو طبق تجربه های شخصی خودم می گم و حتی اگه پزشک مربوط به بیماریتون رو بشناسم معرفی می کنم صرفا فقط تجربه‌های شخصی خودم و می گم ماچ به کله هاتون😘) دوستان ممنون می شم تو تاپیک های دیگه از من چیزی راجع به سرطان نپرسید سوالی داشتید تو این تاپیک بپرسید... با تچکر فراوان:لینک
2032

مگه میزنن؟؟من تا  مسئولین از همون واکسن ب خودشون و خانوادشون نزنن نمیزنم

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖سلام بچه ها.ی پکیج اموزش انلاین کیک براتون اوردم ک ب جرعت میتونم بگم جز کامل ترین پکیج های تو بازاره.ایتم های اموزشیش شامل ۱ کیک شیفون مناسب خامه۲برش کیک ۳ فیلینگ گذاری۴فرم دهی خامه ۵ انواع فیلینگ ها۶خامه کشی ۷دیزاین کیک۸کیک هویج و گردو ۹ کیک پرتغال ۱۰ تارت میوه و انواع فیلینگ هاش۱۱ کیک خیس شکلاتی ۱۲ کیک شکلاتی ساده ۱۳ انواع بریلو و سس های میوه ای۱۴ سس شکلاتی ۱۵ باترکریم کاکاعویی ۱۶ باترکریم۱۷ چیز کریم❤🌹بچه ها قیمتش هم واقعا باور نکردنی هست قیمت اصلی پکیج ۱۲۰ تومنه ولی من تا فردا با تخفیف ۸۰ میفروشمش

من میترسم نمیزنم 🤐🤐🤐

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

من ایرانیشو میزنم فقط

.🙋‍♀️وزن شروع۱۰۸🙆‍♀️وزن فعلی۸۷.۵۰۰🙆‍♀️هدف اول۹۵✔🙆‍♀️هدف دوم ۸۷✔🙆‍♀️هدف سوم ۸۳✔🙆‍♀️هدف چهارم۷۹🙆‍♀️هدف پنجم ۷۵🙆‍♀️هدف نهایی ۷۰🙆‍♀️یا خدا چقد هدف دارم 😂😁کمکم کن خدا جونم🙆‍♀️تاپیک الهه جونم.به خاطر سلامتیم حتتتتما خوش اندام میشم من میتونم💪💪💪🙆‍♀️قدمم بگم مشمول ذمه نشم ۱۷۸😂
چین😐😂

خودت تصمیم بگیر 

یهو زبونم لال میفتی می میری خونت میفته گردن ما😬

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند...🍃🍃🍃🍃 گاه در صومعه با اهل عبادت همدم گاه در دیر مغانم تتناهو یاهو🍃🍃 دلبر که جان فرسود از او 🍃نگا نارنگیارو🍊نگا نارنجیارو🍃🍊ترجیح می دهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل....🍃سرخی افق در هر غروب و آفتاب نشانه ی خون هاییست که از نبرد نور و ظلمت بر آسمان می ریزد...یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🎗️🤚(کاربرهای گلی که درگیر بیماری سرطان هستن اطلاعات و مراقبت های بعد از شیمی درمانی رو طبق تجربه های شخصی خودم می گم و حتی اگه پزشک مربوط به بیماریتون رو بشناسم معرفی می کنم صرفا فقط تجربه‌های شخصی خودم و می گم ماچ به کله هاتون😘) دوستان ممنون می شم تو تاپیک های دیگه از من چیزی راجع به سرطان نپرسید سوالی داشتید تو این تاپیک بپرسید... با تچکر فراوان:لینک
خودت تصمیم بگیر  یهو زبونم لال میفتی می میری خونت میفته گردن ما😬

اتفاقا مال چین هر چی هست خوبه ، نگاه آمارشون کن

در اسلام  احکام و قوانین اجتماعی  بر حسب  مقتضیات زمان  میتونن تغییر کنن! البته  توحید و نبوت و معاد و اینجور مسایل رو منظورش نیست!                 متوهمین روشنفکری( نه روشنفکرها) معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن   البته از نظر اونها این کار فضولی نیست، هدایت کردنه  خدایا هزارااااااان بار شکرت 
اتفاقا مال چین هر چی هست خوبه ، نگاه آمارشون کن

می دونم 

ولی بازم ما چیزی نگیم بهتره 

اسی واکسن چینی از کجا گیر اوردی؟ 😬

می دونم  ولی بازم ما چیزی نگیم بهتره

برا چی

در اسلام  احکام و قوانین اجتماعی  بر حسب  مقتضیات زمان  میتونن تغییر کنن! البته  توحید و نبوت و معاد و اینجور مسایل رو منظورش نیست!                 متوهمین روشنفکری( نه روشنفکرها) معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن   البته از نظر اونها این کار فضولی نیست، هدایت کردنه  خدایا هزارااااااان بار شکرت 
1718