2726
عنوان

زنداداشم ناراحت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1287 بازدید | 83 پست

خدایا این عید چه خاکی به سرمون بگیریم 

پارسال همه تو جو قرنطینه بودن و رفت و آمد نکردن و راحت بودیم الان یه سری هنوز تو قرنطینه یه سری همه جا میرن آدم نمیدونه چه خاکی تو سرش بریزه

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هر جور دورهمی بده دیگه عیدم همینجوره شما که الان کار درستی کردی و نرفتی اونموقعم نرو

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
خدایا این عید چه خاکی به سرمون بگیریم  پارسال همه تو جو قرنطینه بودن و رفت و آمد نکردن و راحت ...

وای حرف دلمو زدی، من از الان دارم حرص میخورم. پارسال همه ترسیده بودن الان عادی شده

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
من منظورم این بود عید که مهمونی بگیره من مهمونی عیدشو نمیرم بعدن جدا باهمسرم یه کوچولو برم عیددیدنی ...

خوب این که با همه رفت و آمد داره ممکنه ناقل باشه یا حتی دوره ی نهفته ی بیماریش باشه با چه تضمینی عیدم میخوای بری

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼

فکنم ناراحت شده😂، البته بنظرم شما که انقد رعایت میکنید یکم عجیبه که الان نرفتید ولی گفتید عید میام عیددیدنی؟؟؟ چه فرقی هست تو دیدار الان با عید؟ درسته عید فقط خانواده خودتون هستین ولی چه تضمینی هست روز قبلش داداش و زنداداشتون با چند نفر دیدو بازدید نداشته باشن

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...

به نظر من عزیزم دنیا ارزش نداره به خاطر داداشت کوتاه بیا عید هم برو ولی بچه هاتو نبر بدونه که رفتی سر داداشت عزت گذاشتی زنداداشتم شاید منظوری نداشته روتو باهاش باز نکن

خدایا این عید چه خاکی به سرمون بگیریم  پارسال همه تو جو قرنطینه بودن و رفت و آمد نکردن و راحت ...

مطمئنا خیلی تبلیغ تی وی خواهد کرد که کسی جایی مرغ.مثل پارسال.جاده ها هم احتمالا ببندن

اره بخدا 

حالا کاش کسی اینجوری ناراحت نشه 

هرکس بمیل خودش رفتارکنه و درک کنن 

هر جور دورهمی بده دیگه عیدم همینجوره شما که الان کار درستی کردی و نرفتی اونموقعم نرو

اره نمیرم تلفنی تبریک میگم و تموم

بخدا دوماه پیش بابام در اثر کرونا فوت شد دیگه نمیخوام اون روزا تکرار شه😔

2706