2726
عنوان

زنداداشم ناراحت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1287 بازدید | 83 پست
خب عزیزم شما ک از کرونا میترسی(حق هم داری قطعا) عید دیدنی هم نباید بری، وقتی داداشتون اینا اهل مهمون ...

عیددیدنی رو هم فقط بخازر اینکه ناراحت نشه و بگه نیومدن خونم گفتم یه سر برم 

حالا که اینجوری گفت دیگه زنگ میزنم تبریک میگم

عزیزم شماکه مهمونی نمیری عیددیدنی هم نبایدنبری

بهش گفتم مهمونی تعداد زیاده 

فاصله ها کم‌میشه 

ولی چهارنفر آدم میتونن با فاصله بشینن

بعدم مهمونی خیلی طولانی میشه ولی یه عیددیدنی کوتاه تره

بالاخره درصد خطرش کمتر میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس عید تلفنی تبریک بگم دیگه  بنظرم اگرم برم خودمو سبک کردم

زنگ. بزن به داداشت فقط تبریک بگو

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
عزیزم ببخشید البته، اگه شما این مهمونی نرفتی ترسیدی از کرونا، عید هم چند هفته دیگه است و قاعدتا کرون ...

شمام مثل زنداداشم فکر میکنی 

من با مهمونی جمعیت ۳۰ نفر مخالفم ولی وقتی تنها بریم میشه ۴ نفر

مهمونی طولانیه همه کنارهمن 

ولی عییدیدنی کوتاهتره و میتونیم بافاصله بشینیم 

2728
شمام مثل زنداداشم فکر میکنی  من با مهمونی جمعیت ۳۰ نفر مخالفم ولی وقتی تنها بریم میشه ۴ نفر م ...

من منطقی فکر میکنم گل من، زنداداشت وقتی مهمونی میگیره سی نفر قطعا خودشو داداشت که میزبان بودن شاید ناقل بی علامت باشن، شاید تو اون مهمونی شلوغ گرفته باشن و وقتی که چهار نفره میشید انتقال بدن از کجا معلوم، اصل کرونا اینجوریه یا باید کلا نری یا اگه رفتی دیگه بری چون وقتی میری شاید یکی ناقل بی علامت باشه عزیز دلم، البته با احترام به نظر خودت

حالا نمیدونم عید یه سربرم یانه؟  میترسم نرم هم به داداشم میگه خواهرت نیومد و ازاین حرفا  ...

نروو اصلا به داداشت بگو خانومت گفت نیایید 😐چه پرووعه بدم اومد ازش .والا درک هم خوب چیزیه طرف نمیتونه بیاد زوری که نیس

نروو اصلا به داداشت بگو خانومت گفت نیایید 😐چه پرووعه بدم اومد ازش .والا درک هم خوب چیزیه طرف نمیتون ...

بعضی خانما هم مثل عروسمون فکر کردن من دنبال بهانم 

این خانم ۱۵ سااله عروسمونه و من همیشه رفتم مهمونیش و کمک دادم ظرفاشو شستم 

اونم اومده و رفت و امد داشتیم

من اگه دوست نداشتم برم و بیام تاحالا خودمو نشون میدادم دیگه 

واقعا مهمونی رفتن خطرناکه 

من پاگشای خواهرمم نرفتم حتی

2706