2703
2553
عنوان

زنداداشم ناراحت شد

1285 بازدید | 83 پست

ایشون اول هفته بمن زنگ زد و گفت اخر هفته مهمونی میگیرم خانوادگی خواهرا وبرادرا و خانواده هامون بریم خونش

من گفتم والا بچهام سرماخوردن میترسم بیام بقیه بچها هم بگیرن 

بعدم الان کرونا انگلیسی اومده من میترسم نمیام ازشم تشکر کردم 

اونم مهمونیشو کنسل کرد

بعد دیشب پیام داد گفت نیومدین من مامانم اینا اومدن و خوش گذشت گفتم بسلامتی و منم دوست داشتم بیام ولی کرونا میترسم گفت کرونا تموم شه ببینم بازم بهونه دارین یانه؟ 

من گفتم سوتفاهم نشه من کلا هیچ جا نمیرم خونه شمام میام عید

ولی مهمونی خواستی بگیری بگیر بقیه میان من و همسرم یه روز دیگه یه سر میام عیددیدنی 

گفت نه دیگه کروناست عید نداریم به شوخی گفتم یعنی نیاییم؟😅

گفت نه من آماده پذیرایی نیستم و امسال عید نیست و کروناست نیایید خونم 

منم گفتم ok و تموم شد

حالا نمیدونم عید یه سربرم یانه؟ 

میترسم نرم هم به داداشم میگه خواهرت نیومد و ازاین حرفا 

یا به داداشم بگم خانومت اینجوری گفته ؟ اونوقت میترسم فکرکنه من رفتم داداشمو پر کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ن نرو

ناراحتی نداره وقتی شعور نداره تو کرونا مهمونی میگیره

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2714
حالا نمیدونم عید یه سربرم یانه؟  میترسم نرم هم به داداشم میگه خواهرت نیومد و ازاین حرفا  ...

پیاماشو نگه دار اگر اگر اگر داداشت گله کرد یا حرفی زد بگو زنت گفت نیام

تو نخ ما نباش گره میخوری
حالا نمیدونم عید یه سربرم یانه؟  میترسم نرم هم به داداشم میگه خواهرت نیومد و ازاین حرفا  ...

نه نیاز نیس 

عید خواستی بری قبلش زنگ بزن ،اگر گف نیا ،نرو..ناراحتم نباش

ب داداشتم هیچی نگو

واقعا مهم نیس چ ناراحت شده چ نشده

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

چه گرفتاری شدیم ...میریم ناراحت میشن ...نریم ناراحت میشن

درکنج خرابات  یکی مغبچه دیدیم                                  درپیش رخش سربنهادیم دگربار                                  آن دل که به صد حیله ز خوبان بربودیم                        در دست یکی مغچه دادیم دگر باز                                بچه مرشدم.......
2706