1874
2019
عنوان

زنداداشم ناراحت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 83 پست

خدایا این عید چه خاکی به سرمون بگیریم 

پارسال همه تو جو قرنطینه بودن و رفت و آمد نکردن و راحت بودیم الان یه سری هنوز تو قرنطینه یه سری همه جا میرن آدم نمیدونه چه خاکی تو سرش بریزه

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2032
خدایا این عید چه خاکی به سرمون بگیریم  پارسال همه تو جو قرنطینه بودن و رفت و آمد نکردن و راحت ...

وای حرف دلمو زدی، من از الان دارم حرص میخورم. پارسال همه ترسیده بودن الان عادی شده

من منظورم این بود عید که مهمونی بگیره من مهمونی عیدشو نمیرم بعدن جدا باهمسرم یه کوچولو برم عیددیدنی ...

خوب این که با همه رفت و آمد داره ممکنه ناقل باشه یا حتی دوره ی نهفته ی بیماریش باشه با چه تضمینی عیدم میخوای بری

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
عزیزم لطف میکنی گزارش بزنی🌹

حتما

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖سلام بچه ها.ی پکیج اموزش انلاین کیک براتون اوردم ک ب جرعت میتونم بگم جز کامل ترین پکیج های تو بازاره.ایتم های اموزشیش شامل ۱ کیک شیفون مناسب خامه۲برش کیک ۳ فیلینگ گذاری۴فرم دهی خامه ۵ انواع فیلینگ ها۶خامه کشی ۷دیزاین کیک۸کیک هویج و گردو ۹ کیک پرتغال ۱۰ تارت میوه و انواع فیلینگ هاش۱۱ کیک خیس شکلاتی ۱۲ کیک شکلاتی ساده ۱۳ انواع بریلو و سس های میوه ای۱۴ سس شکلاتی ۱۵ باترکریم کاکاعویی ۱۶ باترکریم۱۷ چیز کریم❤🌹بچه ها قیمتش هم واقعا باور نکردنی هست قیمت اصلی پکیج ۱۲۰ تومنه ولی من تا فردا با تخفیف ۸۰ میفروشمش

فکنم ناراحت شده😂، البته بنظرم شما که انقد رعایت میکنید یکم عجیبه که الان نرفتید ولی گفتید عید میام عیددیدنی؟؟؟ چه فرقی هست تو دیدار الان با عید؟ درسته عید فقط خانواده خودتون هستین ولی چه تضمینی هست روز قبلش داداش و زنداداشتون با چند نفر دیدو بازدید نداشته باشن

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...

به نظر من عزیزم دنیا ارزش نداره به خاطر داداشت کوتاه بیا عید هم برو ولی بچه هاتو نبر بدونه که رفتی سر داداشت عزت گذاشتی زنداداشتم شاید منظوری نداشته روتو باهاش باز نکن

خدایا این عید چه خاکی به سرمون بگیریم  پارسال همه تو جو قرنطینه بودن و رفت و آمد نکردن و راحت ...

مطمئنا خیلی تبلیغ تی وی خواهد کرد که کسی جایی مرغ.مثل پارسال.جاده ها هم احتمالا ببندن

اره بخدا 

حالا کاش کسی اینجوری ناراحت نشه 

هرکس بمیل خودش رفتارکنه و درک کنن 

هر جور دورهمی بده دیگه عیدم همینجوره شما که الان کار درستی کردی و نرفتی اونموقعم نرو

اره نمیرم تلفنی تبریک میگم و تموم

بخدا دوماه پیش بابام در اثر کرونا فوت شد دیگه نمیخوام اون روزا تکرار شه😔

مطمئنا خیلی تبلیغ تی وی خواهد کرد که کسی جایی مرغ.مثل پارسال.جاده ها هم احتمالا ببندن

خداکنه همین کارو کنن

وگرنه با کرونای انگلیسی و مسافرت و مهمونی معلوم نیست چه بلایی سرمون بیاد

فکنم ناراحت شده😂، البته بنظرم شما که انقد رعایت میکنید یکم عجیبه که الان نرفتید ولی گفتید عید میام ...

عزیزم آخه تومحیط بسته ۳۰ نفر خطرناکتره تا عید که بخوام باشوهرم برم میشیم ۵ نفر

همونم چون میخواستم ناراحت نشه گفتم برم یه ساعت عیدتبریک بگم 

خوب این که با همه رفت و آمد داره ممکنه ناقل باشه یا حتی دوره ی نهفته ی بیماریش باشه با چه تضمینی عید ...

اخه من میدونم عید میخواد مثل سالهای قبل مهمونی بگیره و توقع داره ماهم مهمونی بگیریم اینا 

منم برای اینکه فکرنکنه دوست ندارم بیام خونش بهش گفتم مهمونیتو بگیرر بقیه میان من و همسرم بعدن جدا میام 

1718