1874
2019
عنوان

زنداداشم ناراحت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 83 پست
من منظورم این بود عید که مهمونی بگیره من مهمونی عیدشو نمیرم بعدن جدا باهمسرم یه کوچولو برم عیددیدنی ...

عزیزم میدونم چی میگی

ولی ب نظر من خیلی کوتاه برو خونه داداشت و تبریک بگو و بیا ب داداشتم درباره پیام خانومش نگو

عزیزم ببخشید البته، اگه شما این مهمونی نرفتی ترسیدی از کرونا، عید هم چند هفته دیگه است و قاعدتا کرونا همچنان هست پس باید نرید، چه فرقی میکنه عید یا مهمونی بالاخره کرونا در هر صورت هست اما اگه اونروز نمیخواستی بری و بهانه کرونا رو گرفتی خب بحثش جداست

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

عزیزم شماکه مهمونی نمیری عیددیدنی هم نبایدنبری

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
2032
خب عزیزم شما ک از کرونا میترسی(حق هم داری قطعا) عید دیدنی هم نباید بری، وقتی داداشتون اینا اهل مهمون ...

عیددیدنی رو هم فقط بخازر اینکه ناراحت نشه و بگه نیومدن خونم گفتم یه سر برم 

حالا که اینجوری گفت دیگه زنگ میزنم تبریک میگم

عزیزم شماکه مهمونی نمیری عیددیدنی هم نبایدنبری

بهش گفتم مهمونی تعداد زیاده 

فاصله ها کم‌میشه 

ولی چهارنفر آدم میتونن با فاصله بشینن

بعدم مهمونی خیلی طولانی میشه ولی یه عیددیدنی کوتاه تره

بالاخره درصد خطرش کمتر میشه

عزیزم ببخشید البته، اگه شما این مهمونی نرفتی ترسیدی از کرونا، عید هم چند هفته دیگه است و قاعدتا کرون ...

شمام مثل زنداداشم فکر میکنی 

من با مهمونی جمعیت ۳۰ نفر مخالفم ولی وقتی تنها بریم میشه ۴ نفر

مهمونی طولانیه همه کنارهمن 

ولی عییدیدنی کوتاهتره و میتونیم بافاصله بشینیم 

شمام مثل زنداداشم فکر میکنی  من با مهمونی جمعیت ۳۰ نفر مخالفم ولی وقتی تنها بریم میشه ۴ نفر م ...

من منطقی فکر میکنم گل من، زنداداشت وقتی مهمونی میگیره سی نفر قطعا خودشو داداشت که میزبان بودن شاید ناقل بی علامت باشن، شاید تو اون مهمونی شلوغ گرفته باشن و وقتی که چهار نفره میشید انتقال بدن از کجا معلوم، اصل کرونا اینجوریه یا باید کلا نری یا اگه رفتی دیگه بری چون وقتی میری شاید یکی ناقل بی علامت باشه عزیز دلم، البته با احترام به نظر خودت

حالا نمیدونم عید یه سربرم یانه؟  میترسم نرم هم به داداشم میگه خواهرت نیومد و ازاین حرفا  ...

نروو اصلا به داداشت بگو خانومت گفت نیایید 😐چه پرووعه بدم اومد ازش .والا درک هم خوب چیزیه طرف نمیتونه بیاد زوری که نیس

نروو اصلا به داداشت بگو خانومت گفت نیایید 😐چه پرووعه بدم اومد ازش .والا درک هم خوب چیزیه طرف نمیتون ...

بعضی خانما هم مثل عروسمون فکر کردن من دنبال بهانم 

این خانم ۱۵ سااله عروسمونه و من همیشه رفتم مهمونیش و کمک دادم ظرفاشو شستم 

اونم اومده و رفت و امد داشتیم

من اگه دوست نداشتم برم و بیام تاحالا خودمو نشون میدادم دیگه 

واقعا مهمونی رفتن خطرناکه 

من پاگشای خواهرمم نرفتم حتی

1718