1874
2035
عنوان

زنداداشم ناراحت شد

1246 بازدید | 83 پست

ایشون اول هفته بمن زنگ زد و گفت اخر هفته مهمونی میگیرم خانوادگی خواهرا وبرادرا و خانواده هامون بریم خونش

من گفتم والا بچهام سرماخوردن میترسم بیام بقیه بچها هم بگیرن 

بعدم الان کرونا انگلیسی اومده من میترسم نمیام ازشم تشکر کردم 

اونم مهمونیشو کنسل کرد

بعد دیشب پیام داد گفت نیومدین من مامانم اینا اومدن و خوش گذشت گفتم بسلامتی و منم دوست داشتم بیام ولی کرونا میترسم گفت کرونا تموم شه ببینم بازم بهونه دارین یانه؟ 

من گفتم سوتفاهم نشه من کلا هیچ جا نمیرم خونه شمام میام عید

ولی مهمونی خواستی بگیری بگیر بقیه میان من و همسرم یه روز دیگه یه سر میام عیددیدنی 

گفت نه دیگه کروناست عید نداریم به شوخی گفتم یعنی نیاییم؟😅

گفت نه من آماده پذیرایی نیستم و امسال عید نیست و کروناست نیایید خونم 

منم گفتم ok و تموم شد

نرو 

یه لحظه امضامو بخون یه نی نی کوچولودارم دختر ناز نازیه 19شهریور امسال دنیا اومده متاسفانه به پروتئین گاو حساسیت داره کهیر میزنه دعا کنید خیلی زود خوب شه گناه داره خیلی کوچولو هس

حالا نمیدونم عید یه سربرم یانه؟ 

میترسم نرم هم به داداشم میگه خواهرت نیومد و ازاین حرفا 

یا به داداشم بگم خانومت اینجوری گفته ؟ اونوقت میترسم فکرکنه من رفتم داداشمو پر کردم 

عیب نداره بهتر خلاص شدی رفت

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖سلام بچه ها.ی پکیج اموزش انلاین کیک براتون اوردم ک ب جرعت میتونم بگم جز کامل ترین پکیج های تو بازاره.ایتم های اموزشیش شامل ۱ کیک شیفون مناسب خامه۲برش کیک ۳ فیلینگ گذاری۴فرم دهی خامه ۵ انواع فیلینگ ها۶خامه کشی ۷دیزاین کیک۸کیک هویج و گردو ۹ کیک پرتغال ۱۰ تارت میوه و انواع فیلینگ هاش۱۱ کیک خیس شکلاتی ۱۲ کیک شکلاتی ساده ۱۳ انواع بریلو و سس های میوه ای۱۴ سس شکلاتی ۱۵ باترکریم کاکاعویی ۱۶ باترکریم۱۷ چیز کریم❤🌹بچه ها قیمتش هم واقعا باور نکردنی هست قیمت اصلی پکیج ۱۲۰ تومنه ولی من تا فردا با تخفیف ۸۰ میفروشمش

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

خب ناراحت بشه 

درک نداره که مهمونی میگیره

گر خرد کامل شود انسان نمی‌بیند زیان،، بدترین دشمن چه باشد آدمی را جز زبان، گرگ ها درنده اند تکلیفشان روشن ولی، وای از آن گرگی که پنهان است در ذات شبان،، قبل از آنکه دل برنجانی کلامت را بسنج،، تیر رفته برنمی‌گردد به آغوش کمان...... 
2033

ن نرو

ناراحتی نداره وقتی شعور نداره تو کرونا مهمونی میگیره

I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ی عده هم مث مجید تو بفرماییدشام بخاطر مشکل گوارشی که پیداکردن گزارش میزنن🐒......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤

تازه کرونا نیویورکی هم اومده  

نینی سایتیای عزیز تموم پستای من فان پس خواهش میکنم بد برداشت نکنین من ن با کسی مشکلی دارم ن چیزی   اگه نظرت با من متفاوته خب جوابم نده من ناراحت نمیشم نترس  همون قضیه عاشق این   ایموجیمو اگه راه حلی برا تپل شدن بلدید ب منم بگین سرجاشه تازه ثوابم میکنین‌.ممنونم وقت گرانبهاتونو بهم دادین  
حالا نمیدونم عید یه سربرم یانه؟  میترسم نرم هم به داداشم میگه خواهرت نیومد و ازاین حرفا  ...

پیاماشو نگه دار اگر اگر اگر داداشت گله کرد یا حرفی زد بگو زنت گفت نیام

گر خرد کامل شود انسان نمی‌بیند زیان،، بدترین دشمن چه باشد آدمی را جز زبان، گرگ ها درنده اند تکلیفشان روشن ولی، وای از آن گرگی که پنهان است در ذات شبان،، قبل از آنکه دل برنجانی کلامت را بسنج،، تیر رفته برنمی‌گردد به آغوش کمان...... 
حالا نمیدونم عید یه سربرم یانه؟  میترسم نرم هم به داداشم میگه خواهرت نیومد و ازاین حرفا  ...

نه نیاز نیس 

عید خواستی بری قبلش زنگ بزن ،اگر گف نیا ،نرو..ناراحتم نباش

ب داداشتم هیچی نگو

واقعا مهم نیس چ ناراحت شده چ نشده

دیدید شلوار زانو میندازه!من تیشرتم شکم انداخته ۰_۰

چه گرفتاری شدیم ...میریم ناراحت میشن ...نریم ناراحت میشن

درکنج خرابات  یکی مغبچه دیدیم                                  درپیش رخش سربنهادیم دگربار                                  آن دل که به صد حیله ز خوبان بربودیم                        در دست یکی مغچه دادیم دگر باز                                بچه مرشدم.......

داداشت باید اول بیاد ما ک رسم داریم چ بزرگتر باشه چ کوچک تر اول داداش میره خونه آبجی عید دیدنی

تازه ب هم نرسیدیم ۶ ساله رسیدیم ولی سخخخخخت رسیدیم😍😍

خب عزیزم شما ک از کرونا میترسی(حق هم داری قطعا) عید دیدنی هم نباید بری، وقتی داداشتون اینا اهل مهمونی هستن میتونن راحت ناقل باشن. نباید برید قاعدتا 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

والا تو باید ناراحت بشی! 

ولی خوب ادم پدرمادر و خواهر برادرش رو نمیتونه نبینه برید با فاصله بشینید یا یه در پنجره یی باز بذارید 

ما کرونا گرفتیم چند ساعت قبل از علامت دار شدن خونه مادرشوهرم بودیم خواهرشوهرامم بودن ولش خدا رو شکر هیک کس از ما نگرفت

1718