2726
عنوان

به نظرتون شروع چه کاری برای دهه ی سی زندگی دیر نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1300 بازدید | 51 پست

تقویت ذهن و اراده به خود در اولویت است 

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
یا می خوام زبان شروع کنم دست و دام نمیره میگم از بچگی باید شروع میکردم

من ٣٦ سالم 

تازه كلاس زبان ميرم

كلاس شيريني پري

كلاس گلدوزي

تازه از ارديبهشتم ميخوام كلاس خياطي برم

خيليم خوبه عزيزم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو نی نی سایت سی رو پیری میدونن و۳۰سالگی نوه دارن !!

🤐🤐🤐

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
چند روز پیش شوهرمم برگشت گفت از لحاظ جنسی زن تا ۳۵ سالگی فقط جذابه بعدش دیگه فایده نداره خیلی ناراحت ...

میدونی چرا گفته چون زنهای نسل قبل اصلا به خودشون نمی رسیدند و واقعا بعد از ۴ الی ۵ شکم زاییدن کاملا از ریخت و قیافه میفتادند نمونه اش مادر و مادرشوهر خدا بیامرز خودم  و کل زنهای فامیلمون 

ولیالان اینجوری نیست تا ۴۰ سالگی که ادم خیلی پیر و افتاده نمیشه و دستکاری لازم نداره ولی بعدش حتما باید مراقب خودش باشه تا یه زن جا افتاده نشه 

تو هم مواطب خودت باش 

برای هیچ کدوم از کارهایی که گفتی دیر نیست و تازه زمان خوبی هم هست همشون دلت رو زنده می کنه

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
2728
تو نی نی سایت سی رو پیری میدونن و۳۰سالگی نوه دارن !!

واقعا همینطوره ما دورو بریامون تو 30 تازه ازدواج میکنن اونو قت اینجا میبینم تو این سن نوه دارن🥴

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
من ٣٦ سالم  تازه كلاس زبان ميرم كلاس شيريني پري كلاس گلدوزي تازه از ارديبهشتم ميخوام كلاس خ ...

آفرین به شما میتونم بپرسم قبل این چه مهارت‌هایی داشتین؟ 

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!

به نظرم یه هنر دهن پر کن یاد بگیر مثلا نقاشی روی لباس یا چرم و ازش توی مهمونی ها استفاده کن و چشم همه را در بیار   

یا کار سرامیک، چوب شروع کن. 

ببین زبان را آدم میگه یاد بگیرم برای کجام؟ اول دلیلشو پیدا کن اونوقت 80 سالت هم باشه یاد میگیری. 

فیلم سینمایی کارآموز را ببین. 

دختر همسایه ما 39 سالگی با یه پسر که دبیر هم هست، ازدواج کرد. الان هم دو تا بچه سالم داره. 1. سوره ...

اینکه سرجمع یک سال باید دعا بخونه چه اینعمه ۶ماه و۹ماه !!!!

خدایا داده ونداده ات راشکر
این مدت انرژی منفی زیاد روم بود نمیتونم رو پام بمدنم. برام دعاکنید خدا حاجتمو بده

ان شالله به حق خضرت علی به آرزوهات برسی

زخم ها حافظه دارند،آنها هرگز حرف ها و کلماتی که شنیده اند را فراموش نخواهند کرد.
من ٣٦ سالم  تازه كلاس زبان ميرم كلاس شيريني پري كلاس گلدوزي تازه از ارديبهشتم ميخوام كلاس خ ...

تمام چیزایی که گفتی بهشون علاقه دارم ولی دست و دلم نمیره

زخم ها حافظه دارند،آنها هرگز حرف ها و کلماتی که شنیده اند را فراموش نخواهند کرد.
به نظرم یه هنر دهن پر کن یاد بگیر مثلا نقاشی روی لباس یا چرم و ازش توی مهمونی ها استفاده کن و چشم هم ...

راست میگی باید بشینم بهش فکر کنم

متلک شوهرت، برات بشه انگیزه. برای اینکه شوهرت رو خیط و کنفت کنی، برو باشگاه و خوش هیکل شو. یه هنر ج ...

مرد گنده ی  بیشعور🙃

2706