1874
2019
عنوان

به نظرتون شروع چه کاری برای دهه ی سی زندگی دیر نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 55 پست
نمی دونم دلیل چیه شاید نداشتن عزت نفس

پس اول روی دلیل این احساسات و افکارتون کار کنید اونها رو متعادل و مثبت کنید بعدش خودتون برای هرکاری که میخاین انگیزه پیدا میکنید. به حرفهای منفی اطرافیان هم گوش نکنید قرار نیست طرزفکر اشتباه بقیه زندگی مارو خراب کنه حتی اگ اون ادم همسرتون باشن. دهه سی زندگی بسیار زیبا وپراز اتفاقات قشنگه پس ازش لذت ببر

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس اول روی دلیل این احساسات و افکارتون کار کنید اونها رو متعادل و مثبت کنید بعدش خودتون برای هر ...

ممنون عزیزم حرفات خیلی قشنگ بود🍰😍

زخم ها حافظه دارند،آنها هرگز حرف ها و کلماتی که شنیده اند را فراموش نخواهند کرد.

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

چند روز پیش شوهرمم برگشت گفت از لحاظ جنسی زن تا ۳۵ سالگی فقط جذابه بعدش دیگه فایده نداره خیلی ناراحت ...

وای ...من که ۳۵ سالمه و مجردم..دیگه هیچی..واقعا امیدی هم به ازدواج البته ندارم.

من از ۳۰ شدن از الان وحشت دارم😢

وا چرا.....هر دهه قشنگیهای خودشو داره ضمن اینکه پربارتر و پرتجربه تر میشیم

ایتالیایی به ایرانیه میگه:ونیز بی نظیره فکر کن یه شهر کلا رو آبه......ایرانیه میگه:باید ایران و ببینی تو فکرشو کن یه کشور کلا رو هواست😄😄
اولن دهه سی اوج جوانی نه پیری بعدبراهیچ کاری سن روملاک قرارنده ازقدیم گفتن  زگهواره تا گوردانش ...

تو نی نی سایت سی رو پیری میدونن و۳۰سالگی نوه دارن !!

خدایا داده ونداده ات راشکر

واسه یادگیری و پیشرفت هیچ زمانی دیرنیست

ایتالیایی به ایرانیه میگه:ونیز بی نظیره فکر کن یه شهر کلا رو آبه......ایرانیه میگه:باید ایران و ببینی تو فکرشو کن یه کشور کلا رو هواست😄😄

تقویت ذهن و اراده به خود در اولویت است 

آقا    🙋   و کورد    🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود 
یا می خوام زبان شروع کنم دست و دام نمیره میگم از بچگی باید شروع میکردم

من ٣٦ سالم 

تازه كلاس زبان ميرم

كلاس شيريني پري

كلاس گلدوزي

تازه از ارديبهشتم ميخوام كلاس خياطي برم

خيليم خوبه عزيزم

🤐🤐🤐

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
چند روز پیش شوهرمم برگشت گفت از لحاظ جنسی زن تا ۳۵ سالگی فقط جذابه بعدش دیگه فایده نداره خیلی ناراحت ...

میدونی چرا گفته چون زنهای نسل قبل اصلا به خودشون نمی رسیدند و واقعا بعد از ۴ الی ۵ شکم زاییدن کاملا از ریخت و قیافه میفتادند نمونه اش مادر و مادرشوهر خدا بیامرز خودم  و کل زنهای فامیلمون 

ولیالان اینجوری نیست تا ۴۰ سالگی که ادم خیلی پیر و افتاده نمیشه و دستکاری لازم نداره ولی بعدش حتما باید مراقب خودش باشه تا یه زن جا افتاده نشه 

تو هم مواطب خودت باش 

برای هیچ کدوم از کارهایی که گفتی دیر نیست و تازه زمان خوبی هم هست همشون دلت رو زنده می کنه

واقعا همینطوره ما دورو بریامون تو 30 تازه ازدواج میکنن اونو قت اینجا میبینم تو این سن نوه دارن🥴

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
من ٣٦ سالم  تازه كلاس زبان ميرم كلاس شيريني پري كلاس گلدوزي تازه از ارديبهشتم ميخوام كلاس خ ...

آفرین به شما میتونم بپرسم قبل این چه مهارت‌هایی داشتین؟ 

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!

به نظرم یه هنر دهن پر کن یاد بگیر مثلا نقاشی روی لباس یا چرم و ازش توی مهمونی ها استفاده کن و چشم همه را در بیار   

یا کار سرامیک، چوب شروع کن. 

ببین زبان را آدم میگه یاد بگیرم برای کجام؟ اول دلیلشو پیدا کن اونوقت 80 سالت هم باشه یاد میگیری. 

فیلم سینمایی کارآموز را ببین. 

وای ...من که ۳۵ سالمه و مجردم..دیگه هیچی..واقعا امیدی هم به ازدواج البته ندارم.

دختر همسایه ما 39 سالگی با یه پسر که دبیر هم هست، ازدواج کرد. الان هم دو تا بچه سالم داره.

1. سوره بقره پنج ماه بخون هر روز یا 

2. سوره آل عمران شش ماه بخون هر روز یا 

3. هر روز صبح سوره یس و شب سوره مریم بخون تا 9 ماه یا

4. روزی ده بار نادعلی به مدت 100 روز پشت سر هم.

برای اینکه سنگینی از روی بخت ت برطرف بشه.

آدم نمی تواند در چنین دنیایی بچه دار شود! نمی تواند رنج را امتداد دهد یا بر نسل این حیوانات شهوتران بیافزاید. حیواناتی که احساساتشان پایدار نیست و دستخوش هوا و هوس و نخوت اند (ویرجینیا وولف). لعنت خدا بر متولدین دهه ی 30، اونهایی که تاریخ ایران رو با خاکستر یکسان کردند!
دختر همسایه ما 39 سالگی با یه پسر که دبیر هم هست، ازدواج کرد. الان هم دو تا بچه سالم داره. 1. سوره ...

اینکه سرجمع یک سال باید دعا بخونه چه اینعمه ۶ماه و۹ماه !!!!

خدایا داده ونداده ات راشکر
1718