2737
2734

💚باقیمــانده سوره های قــرآن💚

سوره الانفال 

سوره هود

سوره الحجر

سوره النحل 

سوره الاسراء

سوره الکهف

سوره الحج

سوره الفرقان

سوره الشعراء

سوره العنکبوت

سوره الروم

سوره السجده

سوره ص

سوره غافر

💫مهلت قــرائت یـڪ هفتـــه💫

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
قبول باشه عزیزم التماس دعا به روی چشم.هم گروه اعلام کردم هم خودم ۴۰ حمد برای سلامتیش میخونم.انشالل ...

ممنونم عزیز دلم فدای مهربونیت

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیز دلم فدای مهربونیت

قربونت عزیزم.

همین الان ۵۱۵ حمد ختم شد توی گروه

انشالله که رفع میشه عزیز دلم

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
قربونت عزیزم. همین الان ۵۱۵ حمد ختم شد توی گروه انشالله که رفع میشه عزیز دلم

ممنونم

بخدا ک سخته و زندگی خیلی بهم سخت گرفته

خیلی کوچولوه همش یک سالشه و ۷ و نیم کیلو...

درمان این بیماری آدم ۷۰ کیلویی رو از پا می ندازه چ برسه ب بچه....

بچم مثل گنجشک می لرزه و میترسه و نمیتونم کاری کنم...

خیلی درمانده و بیچاره ام 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
2728

سلام عزیزم من سوره هایی که برداشته بودم رو خوندم ان شاءالله همه حاجت روا بشن واسه سلامتی خانواده منم دعا کنید 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
سلام عزیزم من سوره هایی که برداشته بودم رو خوندم ان شاءالله همه حاجت روا بشن واسه سلامتی خانواده منم ...

قبول باشه

انشالله با خانواده سالم و سلامت در کنار هم باشید

2738
سلام  سوره روم دخان عنکبوت من میخونم  لطفا برای منم که مشکل دارم و نی نی میخوام اعلام کن ...

سلام جونم.

این سوره ها برداشته شدن.از این سوره ها انتخاب بفرمایید

سوره هود

سوره الحجر

سوره الاسراء

سوره الحج

سوره الشعراء

انشالله حاجت روا باشید.چشم ایه الکرسی میخونم انشالله خدا حاجت رواتون کنه

من سجده  دعا کنید شوهرم بیاد ببرم سر زندگیم

عزیزم لطفا از این لیست انتخاب بفرمایید.اونا رو برداشتن

سوره هود

سوره الحجر

سوره الاسراء

سوره الحج

سوره الشعراء

حاجت روا انشالله

2706