2733
2734
عنوان

مراقبتی پوست

195 بازدید | 20 پست

سلام دوستان بیاین هرکس تجربه خودش رو از مراقبت پوستیش ک راضی بوده بگه ؟هرکسی ۱موردم بگه کلی میشه 

من خودم پوستم خوب نیس اما رو بالشتمو دو روز یبار عوض میکنم و پوستمو قبل خواب میشورم همیشه و تونر میزنم شما چیکار میکنین؟؟؟ماسکم استفاده میکنین؟اگ اره چی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من از بیرون ک. میام با ژل صورتم رو. میشورم بعدم تونر میزنمم

روغن کرچک هم استفاده میکنم عالیه لکه های قهوه ای رو کاملا محو میکنه 

جوش نمیزنم اصولا ولی اگر بزنم عسل آبلیمو میذارم 

2738
عسل جوش رو بدتر نمیکنه؟ چون گرمه؟

ن برای من خوب بود من میزدم بعد 20 دقیقه هم میشستم 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
من از بیرون ک. میام با ژل صورتم رو. میشورم بعدم تونر میزنمم  روغن کرچک هم استفاده میکنم عالیه ...

پوستتون چربه یا خشک؟چون من چربه و روغن اگ بزنم جوش میزنم و عسلم ببار زدم ب پوستم چون طبعش گرمه هرجی جوش بود رسخت بیرون

من ی مدت جو گیر شدم هرشب فیس واش میزدم و اینا بعدش حوصلم نگرفت 

ولی ماسک سفیده تخم مرغ خیلی خوبه کلا هم واسه جوش و جای جوش خوبه هم روشن و شفاف میکنه پوستو 

کرم دور چشم اوایل هرشب میزدم بعد هروقت از حموم بیام یا ماسک ک میذارم بعدش مرطوب کننده میزنم 

گلاب یه مدت هرشب میزدم خیلی شفاف شده بود اما نمیدونم چرا بعدش دیگه تاثیر خاصی نداشت آلوئه ورا هم همینطور اوایل خیلی موثر بود اما بعدش دیگه نه 

به نظرم بعد یه مدت پوست به اون چیز عادت میکنه

2706