2726

سلام من به شخصه ترس نابجا رو داشتم‌

اشتباه بزرگی که اکثرا میکنن از ترسشون فاصله میگیرن. اگر فاصله بگیرید هیچ چیزی درست نمیشه شما باید بهش عادت کنید به دیدنش 

اگر فوبیا دارید خوب پیشنهاد میکنم اول عکس چیزی که ازش میترسید رو در گوگل سرچ کنید مثلا از گربه میترسید بزنید همش تماشا کنید 

البته کسایی که از سوسک میترسن اول نمیخوام مثل همه بگم چرا ولی به احتمال زیاد ترفتد جواب میده درجه ترستون اول بشناسید اول از همه از دیدن عکس سوسک تو گوگل شروع کنید برید قسمت عکس ها صفحه رو اروم اروم بیارید پایین ممکنه اول بترسید ولی اگر این کارو انجام بدید از سوسک ترستون میریزه اول به دیدن عکساشون خودتونو عادت بدید کم کم مغز چون هر دفعه میبینه خودتون متوجه میشید دیگه با دیدن عکس ها نمیترسه البته این برای فوبیا بود گفتم درجه ترستون بشناشید 

وقتی گام اول ریختن ترس از عکس و نقاشی تموم شد میرید گام بعدی... شما نباید به هیچ عنوان از ترستون فاصله بگیرید همش باید خودتونو با ترستون مواجه کنید. گام بعدی اینه که برید همین نمونه رو تو دنیا واقعی همش ببیتیدش اول ببیتید بعد لمسش

البتع یسری ترسای ضروری مثل ارتفاع هم خیلیش ضرر داره

ببنید اگر ترستون مثل سوسک میتونید مثلا پلاستیکی بگیرید بنظرم اشتباهه چون تو گام اول متوجه میشید از یک سری نژاد ها ترستون نمیگیره یا اگر میگیرید از اونی که بیشتر ترسیدید

خب دیگ خسته شدم😐خواستید بگم برا‌ گام دو ام چجوری عادت کنید.

فقط و فقط از ترستون فاصله نگیرید

من خودم چون از هرچی ترسیدم بیشتر رفتم طرفش فهمیدم جواب میده

اللهم عجل الولیک الفرج ، اللهم صل علی محمد و آل محمد اللهم اغفر المومنین و المومنات اللهم صل علی الانبیا و المرسلین، استغفرالله ربی و اتوب علیه. میدونی چقدر ثواب بردی؟ خلاقیت رو دوست دارم همه ایده ها حق تفکر رو دارند به ویژه ایده های انتزاعی ،  

خب این برای همه جواب نمیده فوبیا نیازمند روانشناسی چون بعضیا با دیدن ارساشون حتی سکته هم میکنن

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مثلا من فوبیای ارتفاع دارم برم بالای ارتفاع بیوفتم ناقص بشم چکار کنم بعدش؟🤣

ارتفاع بجاس😂

اللهم عجل الولیک الفرج ، اللهم صل علی محمد و آل محمد اللهم اغفر المومنین و المومنات اللهم صل علی الانبیا و المرسلین، استغفرالله ربی و اتوب علیه. میدونی چقدر ثواب بردی؟ خلاقیت رو دوست دارم همه ایده ها حق تفکر رو دارند به ویژه ایده های انتزاعی ،  
خب این برای همه جواب نمیده فوبیا نیازمند روانشناسی چون بعضیا با دیدن ارساشون حتی سکته هم میکنن

خب درجه ترسو گفتم باید بدونید

کسی ترس از ارتفاع رو از بین برده؟ یا مثلا کوه نوردی😣

نمیشه که 

من الان فکر میکنم که مثلا بالای یه کوهم ارتفاع زیر پامه حس بیهوشی بهم دست میده 

ارتفاع خطریه به نظرم همین جوری نمیتونی رفعش کنی سرخود 

از ارتفاع  میترسم منننن

یه وقتا بیرون از خودت دنبال یه چیزی می‌گردی. اما نمی‌دونی چی. یه اتفاق، یا یه نفر، یا یه چیز؛ یه چیز که باید، که قراره حالتو خوب کنه. یه حس انتظار عجیب داری تو هر لحظه. اصلا شایدم ندونی با اون اتفاقه قراره حالت خوب شه یا نه، اما میدونی که منتظر یه چیزی هستی.کاش زودتر پیداش شه، تموم شه این انتظار❤🍀     
2706