2726
عنوان

لباس عید

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 27 پست
متاسفانه مانتوهای بازار همه باز و چاک دارن حق انتخابی برای ماها که باز نمیتونیم بپوشیم نذاشتن 

اخ دقیقا یه مانتو شیک و راحت باشه پوشیده باشه بابام گفت برو پارچه بخر بده برات شیک بدوزن خدایی بابام سختگیر نیست ولی بعضی مانتوها اصن حس راحتی ادم نداره 😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیج داری عزیزم تو اینستا اگه داری ممنون میشم بذاری 

آره عزیزم دارم البته لباس یه سری یه چند تایی آوردم بیشتر کارام اکسسوری هست ،به خاطر همون لباس ها رو با همون نرخ قبل دارم میدم که دیگه کلا لباس نیارم

@rose_style_m.j 

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2728
اخ دقیقا یه مانتو شیک و راحت باشه پوشیده باشه بابام گفت برو پارچه بخر بده برات شیک بدوزن خدایی بابام ...

دوخت چی مدل شب میدی به خیاطا مدل روز درمیارن هرکقت هر چی دادم بدوزن قشنگ ر ی د ن توش 

LAW_student
دوخت چی مدل شب میدی به خیاطا مدل روز درمیارن هرکقت هر چی دادم بدوزن قشنگ ر ی د ن توش 

🤣😂🤣قشنگ دلت پر ازشون والا بخدا من دوستم پارچه داد خیاط عرب بود خدایی عین خود ژورنال دراورد 

منم لایک کن مرسی عزیزم 😁😘

باشه عزیزم حتمن نیم ساعت دیگه میاد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
عزیزم دارم بهت میگم دیگه گفتی لباس فروشی انلاین دارم گفتم اگه وتساپم گروه داری منو عضوکن همین ترو خد ...

نه پیج اینستا دارم و تو کمدا فروش دارم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

@vianashoppingعزیزم یکیش اینه 

یکیم lunashid

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب