2737
2734

اخه دردبعد از امپول اچ سی جی طبیعی هست یا نه

دارم میمیرم تخمدان چپم دوتا فولی 20و22 داشتم از درد رو به مرگم طبیعی هست یا برم دکتر اخه جمعه هس امروز بیشتر جاها تعطیله

وخدایی که در این نزدیکی میزند لبخندی به تمام گره هایی که تصور دارم همگی کور شدند....

همون آمپول آنتی بیوتیک هست؟؟؟

خداراشکر میکنم که خونه خریدم توی یه محله خوب  و مستقل زندگی میکنم شوهرم یه شغل خوب داره و پسرامم هم کنارش هستن زندگیم پر از حس های قشنگ و مثبت هست خانوادم با خیال راحت میان خونم خوشحالم (از خدا میخوام روزی واقعا زندگیم اینطوری بشه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امپول زدی که ازاد سازی بشه ‌.‌ زنگ بزن از منشی بمرس یا برو مطب بگو اورژانسیه . 

اخه تعطیل هستن کالا مطب بسته هست

وخدایی که در این نزدیکی میزند لبخندی به تمام گره هایی که تصور دارم همگی کور شدند....
2738
نه امپول ازاد سازی هست

اگه نمیتونی جایی بری زنگ بزن اورژانس سوال کن 

خداراشکر میکنم که خونه خریدم توی یه محله خوب  و مستقل زندگی میکنم شوهرم یه شغل خوب داره و پسرامم هم کنارش هستن زندگیم پر از حس های قشنگ و مثبت هست خانوادم با خیال راحت میان خونم خوشحالم (از خدا میخوام روزی واقعا زندگیم اینطوری بشه)

فکر کنم عادیه چون برا ازادسازی تخمک هست 

دوست منم پلی کیستیک بود وقتی زد درد داشت باز میتونی از مامایی دکترت یا منشیش بپرسی 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706