2737
2739

اینه👇😂

https://uupload.ir/files/m6gz_img_20210226_094349_858.jpg

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

فکر کنم مرگ شما با خسارت همراهه همه چیزای با ارزش ب ارث می ذارن که ی نام نیک بمونه براشون..بهتر نیست درست زندگی کنیم 😎😎😎😁

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکع از عزائییل میخام ده وقیقه قبل مرگم بهم خبر بده گوشیمو نابود کنم 

چون اگ خانوادم ببینن ن تنها برام مراسم نمیگیرن بلکه اتیشم میزنن😂😂😂

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 
2731

من مامانم الان میاد چت منو میخونه. دیروز یه استوری گذاشته بودم جواب دوستم خوب نبود نمیخواستم ببینه  گفتمسه دقیقه بده پاک کنم اون قدر بهم گیر داد که نگو 😂😂😂 ۲۱ سال سنم هست 

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
منکع از عزائییل میخام ده وقیقه قبل مرگم بهم خبر بده گوشیمو نابود کنم  چون اگ خانوادم ببینن ن ت ...

مگه تو گوشی هاتون چیه کنج کاو شدم 😂😂😂 برا من همش اسکرینه 😂

😂😂😂😂😂حالااااا

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 
2738

کارتون   ببینن مراسم ختممو عروسکی برگزار میکنن  

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
کارتون   ببینن مراسم ختممو عروسکی برگزار میکنن    

😂😂😂😂 اسم کارتون هات رو میگی در به در دنبال فیلم خوبم  با اجیم نگاه کنم 

😂😂😂😂 اسم کارتون هات رو میگی در به در دنبال فیلم خوبم  با اجیم نگاه کنم

روح 

پونی 

عروس مرده 

پرنسس رویا ها 

اون خرگوش کوچیکا اسمشون رو نمی‌دونم 

اورافترهای

مولان فیلم هم دارما 

مانی هیست بویکا که عشقهه مرد حادثه البته رزمی هستن نمی‌دونم دوست داری یا نه   

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
روح  پونی  عروس مرده  پرنسس رویا ها  اون خرگوش کوچیکا اسمشون رو نمی‌دونم&nbs ...

مرسی ❤❤❤😍 

غار نشین ها هم خیلی قشنگه