2703
2553
عنوان

التماستون مي كنم خواهش ميكنم داستان هاي دروغ سايت رو باور نكنيد!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1271 بازدید | 83 پست
جوابشون و میدی ضایع میشن😅😅😅😅

اخه  چخبره😂😂😂😂😂 مگه بقیه میمونن😂

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من که از ته دل غصه خوردم براش پس الکی اون همه غصه خوردم😑😑

ارزش نداره   خودمون رو ناراحت کنیم برا چیز های کع مشخص نیست راسته یا دروغه 😍😍😍😍❤❤ 

در آرزوی ازدواج.....                                                                               وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱🍃
2456
اینجا همه چی دروغه مگه اینکه خلافش ثابت بشه دیشب یکی تاپیک زده بود بچه سومو بارداره اگه دختر باشه س ...

من خودم از پاک نشدن تاپیک ها راضی ام 

قشنگ خیلی دروغگو ها معلوم میشن

😁
2714
قضیه فاخته چیه

ماجراش مفصله😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

👌👌👌

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
میگفت همسرش کتکش زده گفتن عکس بده یه عکس داد ک سایه ی بادمجونی زده بود زیر چشمش

اره😂😂😂

بخدا کاری کرد عذاب وجدان گرفتم🤦😅😅😅

نگیر 😂😂

2706