2726
عنوان

خریدای عیدم همراه عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5480 بازدید | 187 پست
افرین خیلی فرق داره از چ محله ای خرید میکنی

اره هرچه اجاره بیشتر جنس گرون تر 

مامان دوتا پسر کوچولو ...درخواست دوستی هم قبول نمیکنم 🌹با دعا و صلوات های شما ب آرزوم رسیدم و استخدام شدم

مبارکت باشه به دل خوش بپوشی انشاالله عزیزم.

در تعجبم از بعضیا خوب هر کس مدلی که دوست داره تیپ میزنه مهم اینه که همه چی طرف بهم بیاد.الان این خانم کیف و کفش و مانتوش یه حالت رسمی داره که بهم میاد پس اوکیه.ولی بعضیارو نگاه میکنی یکم اسپرته یکم مجلسیه یکم لَش و... معلوم نیست چه سبکی ست کرده😁

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک قناد عاشقم😍بعد از سالها به عشقم رسیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مام تفاهم داریم دوتامونم رسمی میپوشیم

چه خوب ❤

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 
2728
مبارکت باشه به دل خوش بپوشی انشاالله عزیزم. در تعجبم از بعضیا خوب هر کس مدلی که دوست داره تیپ می ...

ممنون گلم 

اونا سبک قاطی پاتی هستن😂😂

مامان دوتا پسر کوچولو ...درخواست دوستی هم قبول نمیکنم 🌹با دعا و صلوات های شما ب آرزوم رسیدم و استخدام شدم
مبارکت باشن ایشالا ب خوشی بپوشی همرو😘

مرسی عشقولی

اع کیفه منه

خخخ تو چند خریدی گرون تر یا ارزون تر

اطرافیان میگن اونجا گرونتره درصورتی که من فکر میکنم برعکسه هم جنساشون اصلتره وبا کیفیت تره هم قیمتاش ...

جای گرونم داره ها مث بقیه شهرا ولی خب اینجارو حراجی زدن کیفو کفش و روسری و شومیزو مانتو و همه چی 

جای گرونم داره ها مث بقیه شهرا ولی خب اینجارو حراجی زدن کیفو کفش و روسری و شومیزو مانتو و همه چی&nbs ...

به به برین کلی خرید کنین تا گرون نکردن

2706