2726

پوستم خشک هست چی پیشنهادمیکنیدتاحالاازهیچ ماسک وکرمی که واسش خوب باشه استفاده نکردم. هرازگاهی که ماسک خونگی میزدم جوش می دولی پوستم نرم میشد. تجربه داریدبگید

منم اين مشكل را دارم دكتر گفت روزنه باز باعث ميشه پوست سالمتر و شادابتر باشه فقط تميز نكهدار 

میشورم خشک میشه پوسته پوسته میشه. شماباچی میشوید. من باشامپوصورت. باصابون میشتم مدلین خوب بودن رفتم دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشورم خشک میشه پوسته پوسته میشه. شماباچی میشوید. من باشامپوصورت. باصابون میشتم مدلین خوب بودن رفتم ...

دكتر به من مفت خيلي نشور خودش خشكي مياره 

ارايش خيلي نميكنم و يك شوينذه خودش داده كه حمام به حمام بشورم اورياژ روغن داره داخلش كه خشك نشه

و مرطوب كننده و ضدافتتب هم مفت حتما بزن 

الان هم تونر ميزنم بجاي شست شو زياد

2728
دكتر به من مفت خيلي نشور خودش خشكي مياره  ارايش خيلي نميكنم و يك شوينذه خودش داده كه حمام به ح ...

میشه مارکش روبگی هرچی استفاده میکنی. چطوراستفاده میکنی

میشه مارکش روبگی هرچی استفاده میکنی. چطوراستفاده میکنی

شوينده اورياژ روغني حمام يا اگر ارايش داشته باشم

مرطوب كننده اون كه دكتر نوشت ضد افتاب كيووي نوشت يك سال قبل روزي سه بار اول مرطوب كننده روش ضد افتاب اما من ضدافتاب هر وقت بيرون ميرم ميزنم كه اشتباهه تو خونه گفته بزن

تونر هم فلورشاپ گرفتم صبحها و شب قبل خواب 

اب كافي هم بخور 

خوش ب حالته گلم سفید خیلی خوبه  بیشتر میپسندن

انقدربدهست میسوزه درافتاب. همش باید. ا. د. استفاده کنم. ضدآفتاب نمیسازه بهم چروک ریزمیندازه. پوسته پوسته میشه کناربینیم. میخندم قرمزمیشه. کاش گندمین بودم

2706