2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم به خاطر دخترم نرفتم سر کار الان که چی گرون پشیمونم ولی زندگی راحتی دارم الانم تو تخت دراز شدم گوشی دستمه😂😂  الان دوستام می بینم سر کار هستن البته یکیشون اصلا از حقوقش برا شوهر بچه ها خرج نمی کنه بد سلیقه و کثیف هم هست آشپزی هم زیر صفر  حقوق شوهر خرج الکی مثل مهد کودک غذای حاضری می کنن از خونه زندیکش نگم  یه چیز سالم براش بچه ها نذاشتن  خونه نامرتب حتی یه غذای خوب درست نمی کنه  

📌متولد ۷۷ نیستم 

من از کارم‌گذشتم به هیچ وجه پشیمون نیستم چون خودم خواستم کسی مجبورم نکرد .  بچه برام مهمتر از کارم بود دلم‌میخواد بزرگ‌شدنشو ثانیه به ثانیه ببینم

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

مادر شوهر خواهرم   معلم بود استعفا داد بعدها که بچه ها بزرگ شدن افسردگی گرفته همه جا تعریف میکنه من معلم بودم و چنان     بیچاره عقده ای شده و بسیار بسیار پشیمان   خصوصا که خانمهای کارمند رو میبینه  اصلا دگرگون میشه 

منم به خاطر دخترم نرفتم سر کار الان که چی گرون پشیمونم ولی زندگی راحتی دارم الانم تو تخت دراز شدم گو ...

گناه داره اینجوری نگو      درسته ما نمی شناسیم  آدم حس بدی میگیره به کارمندا      

2738
گناه داره اینجوری نگو      درسته ما نمی شناسیم  آدم حس بدی میگیره به کارمندا&nbs ...

همه که اینطوری نیستن  ولی این دوستم تو عمرش آش یا سوپ فکر نکنم درست کرده باشه اگه هم درست کرده مطمئنم به بدترین شکل و مزه درست کرده فقط خرج برا شوهرش می تراشه فروشگاه میره فکر کنم بیشتر چیزای که بر می داره الکی به درد نخور هستن اگه عید مبل بگیره سال دیگه اینقدر کثیف فکر نمی کنی اینو یک سال پیش گرفته به نظرم شوهرش نزاره بره سر کار سنگین تره 😂😂😂این همه خرج برا شوهرش

📌متولد ۷۷ نیستم