1874
2019

سلام 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

پلنر خوب نه از این زشتا

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

عزیزم از دیجیکالا 

و 

رنگی رنگی میتونی بگیری

خیلی چیزای خوشگلی داره/

🍺🥢🥡 هر وقت منو دیدی بدون بیست نفرم😎😼.                                (»عضو اکیپ بیست تاییا👻.         هر جا پاستیل دیدید منو صدا نکردید نمیبخشمتون😱😱😱
2032
عزیزم از دیجیکالا  و  رنگی رنگی میتونی بگیری خیلی چیزای خوشگلی داره/

وای من  زیر و کردم  چیزی خوشم نیومد رنگی رنگی خیلی دفترش  ساده و کوچیک

انقدر نمک روی زخم نباشیم خیلیا اینجا واسه دردله براشون مثل من
وای من  زیر و کردم  چیزی خوشم نیومد رنگی رنگی خیلی دفترش  ساده و کوچیک

نه اتفاقا من خیلی از رنگی رنگی خرید میکنم

هم خوشگلن هم تنوع دارن

🍺🥢🥡 هر وقت منو دیدی بدون بیست نفرم😎😼.                                (»عضو اکیپ بیست تاییا👻.         هر جا پاستیل دیدید منو صدا نکردید نمیبخشمتون😱😱😱

پارچه ای میخوای؟

خداجونم بی بهونه دوستت دارم😍💖                                       تایپ فارسی وانگلیسی؛ اکسل و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم .برای سفارش به آیدیUtypebot@ پیام بدید
من یک  پلنر گرفتم دوستش نداشتم

خب مدلای مختلف داره عشقم

توی باسلام سرچ کردم مدل زیاد داره میتونی با تخفیف بخری

خداجونم بی بهونه دوستت دارم😍💖                                       تایپ فارسی وانگلیسی؛ اکسل و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم .برای سفارش به آیدیUtypebot@ پیام بدید

https://basalam.com/cutie_notepad/product/643529

نه  اصلا زود خراب میشه برای من محتوا مهمه

من پارچه ای به خاطر پارچه اش فقط دوست دارم😅😍

سلام اگه اشتیاه نکنم دیجی کالا داره میتونی مرجوع کنی اگه دوستش نداشتی

اصلانم به این راحتی نیست مرجوع دیجی کالا 

محتوای هیچ کدام از  دفترارو نشون نداده

به خود غرفه داری بگی عکس از جلد و داخلش میفرسته

به خود غرفه داری بگی عکس از جلد و داخلش میفرسته

اوووه من واسهویک دفتری برم با سلام نصب کنم پیام بدم به غرفه دارش پول پستم هست 

اوووه من واسهویک دفتری برم با سلام نصب کنم پیام بدم به غرفه دارش پول پستم هست 

نصب نمیخواد از همون گوگل هم میشه

من خودم همه چیزم اینترنتی سفارش میدم بعد این باسلام تخفیف دارن

دیگه کی توی کرونا  میتونه بره بازار

1718