2410
2553
عنوان

کسی ک اهل نماز وروزه بود

353 بازدید | 19 پست

شخصی اهل نماز وروزه وهیئت بود الن یکی دوسال نماز هاش رو رها کرده وبا دوستانی افتاده که قلیون میکشن راهکارش چیه براه راست هدایت کرد شدید هم هوای دوستانش رو داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مورد مشابه اش رو داریم 

ولی هنوز آدم درستیه و درسته قلیون میکشه 

ولی آزارش به کسی نمیرسه 

دوسال پیش هم همیشه نمازاشو میخوند 

بعد که ورشکست شد دیگه حال و اوضاع روحیش خوب نیس 

ولی هنوزم خیلی آدم درستیه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2720

بزار هر جور دوست داره زندگی کنه ،

توروخدا این حرفا چیه میزنید یعنی کسی که نماز بخونه ،

بهترین آدمه ! 

آدم باید قلبش پاک باشه ،

الان همه جوونا دختر و پسر قلیون میکشن ، مگه کسی قلیون بکشه از راه راست به در شده !

این فکرا چیه آخه

بزار هوجور دوست داره زندگی کنه ، توروخدا این حرفا چیه میزنید یعنی کسی که نماز بخونه ، بهترین آدمه ...

اخه این قلیون جز دود چیزی نیست نمیدونم چرا سمتش میرن

2714

احتمالا رفقاش از نماز و...دورش کردن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
اره 

اگه ایمانش قلبی بوده برمیگرده وگرنه که همه چیزش ظاهری بوده

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

به مذهبش کاری ندارم. هرکسی خودشه و خدای خودش. در این باره به من و شما ربطی نداره.

اما درباره‌ی قلیونش باهاش صحبت کنید.ضررهای ناشی قلیون صدها برابر به مراتب بدتر از سیگاره. ولی خب حالت اجبار نداشته باشه‌. اگر دیدید خوشش نمیاد شما بهشون گوشزد کنید عواقب کشیدن قلیان رو، دیگه اینکارو نکنید. ممکنه بیافته روی دنده‌ی لجبازی و بدتر شه.

حیف اینجور ادما یه هو بکشن دود دخانیات

والله من علتشو جویا شدم ازش 

گفت انقد دلم میگیره که قلیون حالمو خوب میکنه 

چی بگم والله 

ولی به شدت انسان خوب و درستیه 

یعنی جوری که حتی نامحرمشو نگاه هم نمیکنه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2706