1874
2019
عنوان

کسی ک اهل نماز وروزه بود

343 بازدید | 19 پست

شخصی اهل نماز وروزه وهیئت بود الن یکی دوسال نماز هاش رو رها کرده وبا دوستانی افتاده که قلیون میکشن راهکارش چیه براه راست هدایت کرد شدید هم هوای دوستانش رو داره

مورد مشابه اش رو داریم 

ولی هنوز آدم درستیه و درسته قلیون میکشه 

ولی آزارش به کسی نمیرسه 

دوسال پیش هم همیشه نمازاشو میخوند 

بعد که ورشکست شد دیگه حال و اوضاع روحیش خوب نیس 

ولی هنوزم خیلی آدم درستیه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور ۹۸ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه آنلاین انگلیسی را رایگان آزمایش کنید.

آموزش تخصصی کودکان 3 تا 18 ساله.  تضمینی و کم هزینه.

بزار هر جور دوست داره زندگی کنه ،

توروخدا این حرفا چیه میزنید یعنی کسی که نماز بخونه ،

بهترین آدمه ! 

آدم باید قلبش پاک باشه ،

الان همه جوونا دختر و پسر قلیون میکشن ، مگه کسی قلیون بکشه از راه راست به در شده !

این فکرا چیه آخه

پَــروانه ها یادِشــان رَفتـه کِـه روزی کِـرم بودَنــد ..!
2032
بزار هوجور دوست داره زندگی کنه ، توروخدا این حرفا چیه میزنید یعنی کسی که نماز بخونه ، بهترین آدمه ...

اخه این قلیون جز دود چیزی نیست نمیدونم چرا سمتش میرن

قلیون که منافی مذهب نیست

ایشون عادت به مذهب داشته اعتقاد نداشته 

سلام بر ساکنین متمدن اوتفای😉.                                      اوتفای دهکده ای در جنوب فرانسه است، وقتی ۱۵۰ سال قبل فرانسه با پروس در جنگ بود و داشت می باخت، مردم اوتفای که بی سواد و کشاورز بودند با شنیدن خبرهای شکست عصبی شدند ، در روز جشن به مرد بیگناهی از روستای همسایه تهمت جاسوسی زدند، او را زجرکش کردن، به پاهایش نعل زدند، چشمانش را از کاسه درآوردند و تنش را آتش زدند. در آخر برای اثبات سبعیت آدم او را پختند و خوردند .قصه اوتفای قصه ی مردمان جوگیر است. یاد من باشد جوگیر نباشم و دنباله رو مردمان اوتفای نشوم. 

احتمالا رفقاش از نماز و...دورش کردن

ایتالیایی به ایرانیه میگه:ونیز بی نظیره فکر کن یه شهر کلا رو آبه......ایرانیه میگه:باید ایران و ببینی تو فکرشو کن یه کشور کلا رو هواست😄😄
اخه این قلیون جز دود چیزی نیست نمیدونم چرا سمتش میرن

دیگه یه جور سرگرمیه ،که بیشتر جوونا بخاطر اعصاب خرابی و فشار های روحی و روانی و اقتصادی میرن سمتش، از مواد مخدر که بهتره

پَــروانه ها یادِشــان رَفتـه کِـه روزی کِـرم بودَنــد ..!
اره 

اگه ایمانش قلبی بوده برمیگرده وگرنه که همه چیزش ظاهری بوده

ایتالیایی به ایرانیه میگه:ونیز بی نظیره فکر کن یه شهر کلا رو آبه......ایرانیه میگه:باید ایران و ببینی تو فکرشو کن یه کشور کلا رو هواست😄😄

به مذهبش کاری ندارم. هرکسی خودشه و خدای خودش. در این باره به من و شما ربطی نداره.

اما درباره‌ی قلیونش باهاش صحبت کنید.ضررهای ناشی قلیون صدها برابر به مراتب بدتر از سیگاره. ولی خب حالت اجبار نداشته باشه‌. اگر دیدید خوشش نمیاد شما بهشون گوشزد کنید عواقب کشیدن قلیان رو، دیگه اینکارو نکنید. ممکنه بیافته روی دنده‌ی لجبازی و بدتر شه.

حیف اینجور ادما یه هو بکشن دود دخانیات

والله من علتشو جویا شدم ازش 

گفت انقد دلم میگیره که قلیون حالمو خوب میکنه 

چی بگم والله 

ولی به شدت انسان خوب و درستیه 

یعنی جوری که حتی نامحرمشو نگاه هم نمیکنه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور ۹۸ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
والله من علتشو جویا شدم ازش  گفت انقد دلم میگیره که قلیون حالمو خوب میکنه  چی بگم والله& ...

سلام اجی منم کنکوری ام کمکم کن😘😓

خدایا هرگاه دلم رفت تامحبت کسی رابه دل بگیرد،تواورا خراب کردی!خدایا،به هرکه وهرچه دل بستم،تودلم راشکستی!عشق هرکسی رابه دل گرفتم تو قرار از من گرفتی!هرکجا خواستم دل دردمندم راآرامش دهم،درسایه امیدی وبخاطر آرزویی،برای دلم امنیتی به وجود آورم،تو یکباره همه را برهم زدی!ودرطوفان های وحشتزای حوادث رهایم کردی تا هیچ آرزویی دردل نپرورم...توچنین کردی تا به غیر از تو محبوبی نگیرم وبه جز تو آرزویی نداشته باشم و جز توبه چیزی یا کسی امید نبندم وجز درسایه توکل به تو آرامش و امنیت احساس نکنم...خدایا تورا براین همه نعمتت شکر میکنم
سلام اجی منم کنکوری ام کمکم کن😘😓

سلام به روی چشمم 

1718