2726
عنوان

آیا عوض کردن اسم تو سن ۲۰ الی ۲۵ سالگی زشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 63 پست
گفتی اسم قرانی دیگ ینی اسمی ک تو قران باشه  

😂😂😂اسم بنده های صالحی ک توقران اومدن مثل محمد عیسی ابراهیم مریم  اسم قرانی هستن

اتنا توقران ب عنوان اسم نیومده ب معنی درخواست از الله اومده

فکر کنیم یکم😑🤦‍♀️

ببینید من براساس یه حدیث گفتم حالا از نظر شما هر چیزی که هست اون دیگه نظر شماس خب مختاری قبول کنی ی ...

هر حدیثی که شنیدی و دیدی با قرآن در تضاده جعلیه

الان با یه اسم سرنوشت آخرت آدم عوض میشه؟ این نا دیده گرفتن عدالت خداست پس با قرآن در تضاده بهش فکر نکن قبولشم نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂اسم بنده های صالحی ک توقران اومدن مثل محمد عیسی ابراهیم مریم مائده اسم قرانی هستن اتنا توقران ...

پس چیزی به عنوان اسم قراانی نداریم اسم اشخاصو مقربینو داریم اخه خیلیا از قران اسمایی مثه ضحی و اینچیزارو برمیدارن

2728
پس چیزی به عنوان اسم قراانی نداریم اسم اشخاصو مقربینو داریم اخه خیلیا از قران اسمایی مثه ضحی و اینچی ...

ضحی هم اسم ی سوره اس گل جان

ولی اتنا یه کلمه توقرانه اسم اشخاص صالح و سوره های قران میشه گفت اسم قرانی

اخه اتنا ن اسم شخصیه ن اسم سوره ایه😑🤦‍♀️

کلمه های قران ک اسم نمیشن

پس چیزی به عنوان اسم قراانی نداریم اسم اشخاصو مقربینو داریم اخه خیلیا از قران اسمایی مثه ضحی و اینچی ...

اسم منم اینجوریه

اسم بندگان صالح نیست

یه صفته که تو قرآن اومده

اگه تو قرآن نمیومد روم نمیذاشتن این اسمو

من یه دایی دارم اسمش یکی از القاب خداوند بود.توی سن ۲۴ اینا تغییر داد به آرش.

ولی باید دقت کنی که بقیه رو مجبور کنی با اسم جدید صدات بزنن چون به اسم جدید عادت ندارن هنوز.

یادمه وقتی با اسم قبلی صداش میزدن جواب نمیداد. خودشو میزد به نشنیدن. به تنها کسی که جواب میداد با اسم قبلی باباش بود. ولی باباشم دیگه کم کم آرش صداش زد. 💕 مامان خودمم توی سن ۳۸ اسمشو عوض کرد.

بابام همه رو مجبور میکرد با اسم جدید صداش کنن. میگفت ما این همه هزینه نکردیم که شما هنوز با قبلی صداش کنین 😂

من یه دایی دارم اسمش یکی از القاب خداوند بود.توی سن ۲۴ اینا تغییر داد به آرش. ولی باید دقت کنی که ب ...

😂😂😂 ولی متاسفانه یکی از آشناهای ما اسمشو از اسم یه امام تغییر داد به یه اسم فارسی اصیل خوش آهنگ خوش معنی 

الان همه صداش میکنن "همون پسره که اسمش صبلا فلان بود الان بیساره"😂

اسم منم اینجوریه اسم بندگان صالح نیست یه صفته که تو قرآن اومده اگه تو قرآن نمیومد روم نمیذاشتن ای ...

نفسم آتنا اسم خوبیه حالا ما هی بگییم خوبه شما ک باور نمیکنی فک میکنی داریم دلداری میدیم

ما یکی دوتا از دخترای فامیل ک کلاس شیشم هفتمن اسمشون آتناس ..یعنی میخوام بگم قدیمی نیس اصلا

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم _ خوشحال و شاد‌ و‌ خندانم :)
من جدا خیلی به نظرات و سلیقه دیگران اهمیت میدم نمیدونم چطور تغییر کنم

اگه کاری باعث میشه اعتماد به نفست بره بالا، انجامش بده. بعضیا عادت دارن به بقیه بگن همینطوری هستی خودتو دوست داشته باش ولی یجاهایی مخصوصا توی جمع ادم بخاطر اون دلایل، اعتماد به نفس کمی داره و باعث میشه جلوی پیشرفتش گرفته بشه. اگه اسم و فامیلت اذیتت میکنه،عوضش کن. اگه عضوی از بدنت، اذیتت میکنه، عملش کن. و ازین دست .. مهم اینه تو حس خوبی به خودت داشته باشی. اگه نظر بقیه برات خیلی مهمه ،نمیشه کاریش کرد واقعا. نهایتا بری پیش روانشناس و کاری کنه کمتر برات مهم باشه. این قابل تغییر نیست، صرفا قابل تعدیله. پس هرکاریو بکن که خودت خوشحال میشی

اگه کاری باعث میشه اعتماد به نفست بره بالا، انجامش بده. بعضیا عادت دارن به بقیه بگن همینطوری هستی خو ...

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

2706