2726
عنوان

آیا عوض کردن اسم تو سن ۲۰ الی ۲۵ سالگی زشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 63 پست
اسم ائمه نیست تو قرآنه یه کلمه عربی معمولی چرا انقدر پیچیدش میکنن ای بابا

می تونم بدونم؟ اگه یه کلمه تو قرآنه شاید راحتتر بتونن عوض کنن... حتما اوه تصمیمشو داری یه روز برو ثبت احوال قشنگ راهنماییت می کنن❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اسمم زهراس حضرت زهرا رو هم خیلی دوس دارم بااسمم مشکل ندارم ولی دوس داشتم به عنوان یک دختر ایران ...

اسم باید ناز و با مسما باشه

من اصلا فرقی برام نمیکنه 

از عربی بودنش ناراحت نیستم

از ناز نداشتنش ناراحتم

2728
کاری ندارم ولی اینکه اسمت اسم قرآنی باشه اون دنیا از بقیه یه پله جلوتری💓

هر اسمیم قرانی نیس اون ک یه پله جلو عه بخاطر شفاعته ک صاحب اسم شفاعت میکنه البته اگ خیلی داغون نباشه طرف دوسته من اسمش اتناس ک یه اسم یونانیه به معنیه نگهبان اتن ولی میگه اسمم قرانیه چون تو قران ربنا اتنا هست ک اصن معنی خاصیم به عربی نداره یه فعل سادس😐

نه اصلا کار زشتی نیست من خودم ۳۳ سالوی عوض کردم به همه هم گفتم کسی اسم قبلیم صدا کنه ناراحت میشم و خ ...

من جدا خیلی به نظرات و سلیقه دیگران اهمیت میدم نمیدونم چطور تغییر کنم

2706