2726

البته اگه طرف اسم اولشم قرآنی باشه اما بد و ضایع نباشه فقط دوسش نداشته باشه

بعد بقیه نمیگن فلانی آدم خز و بی اعتماد به نفسیه که اسم عوض کرده؟

اطرافیان لج نمیکنن اسم جدیدو صدا نزنن؟؟

ایراد که نداره عوض کردن اسم 

ولی نظر من اینه وقتی به قول خودت ضایع نیس 

ضرورت نداره که 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا ما یکی از اطرافیانمون تو سن 36 سالگی عوض کرد یسریا به اسم قبلی صداش میزنن یه سریا با این اسم جدیدش... ولی کسی مسخره نکرد🌹

تازه اکثر اسامی قرآنی و ائمه عوض نمیشه و اگه هم بشه دردسر و دادگاه بازی داره❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2728
ایراد که نداره عوض کردن اسم  ولی نظر من اینه وقتی به قول خودت ضایع نیس  ضرورت نداره که&n ...

معنیش هیچ ناز و ظرافت و لوندی نداره

اون آدم دلش میخواد یه اسم زنانه ی خاص داشته باشه

بد نیست اما اگه اطرافیان همکاری کنند و اسم قدیم رو از یاد ببرن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
نه بابا ما یکی از اطرافیانمون تو سن 36 سالگی عوض کرد یسریا به اسم قبلی صداش میزنن یه سریا با این اسم ...

اسم ائمه نیست

تو قرآنه

یه کلمه عربی معمولی چرا انقدر پیچیدش میکنن ای بابا

نه اصلا کار زشتی نیست من خودم ۳۳ سالوی عوض کردم به همه هم گفتم کسی اسم قبلیم صدا کنه ناراحت میشم و خیلی راحت 

بی اعتماد به نفس کسی هست که از همین که دیگزان چی میگن بترسه

2706