2737
2734
عنوان

اینا دردای زایمانه یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 56 پست
من کیسه ابم پارسال ک پاره شد بعد ۱۶ ساعت زایمان کردم امدن بچه به همین راحتیا نیست ک😅

تو بیمارستان بودی تمام ۱۶ساعتو .اینو پرسیدم چون اصلا

مراعات منو نکردن نزاشتن ب حال خودم باشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ینی برا من سریع امپول فشار استفاده کردن بستگی ب  بیمارستانشم داره .

اها نه من امپول فشار نزدن گذاشتن مثل سگ فقط درد بکشم

.ده سانت که باز شدم زایمان نکردم انوقت امپول فشار برام زدن.بیمارستان دولتی هم نبوده نیمه خصوصی.

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
2728
من کیسه ابم پارسال ک پاره شد بعد ۱۶ ساعت زایمان کردم امدن بچه به همین راحتیا نیست ک😅

من از ساعت ۹ شب با دو سانت بستری شدم کیسه آبم ترکید شد ۳ سانت دیگه ۶ ساعت بعد دخترم بغلم بود حتی نمیزاشتن بعده پارگی کیسه آبم راه برم گفتن خطرناکه با این که ۳ سانت باز شده بودم .بدون آمپول فشار 😁

[QUOTE=178763416]اها نه من امپول فشار نزدن گذاشتن مثل سگ فقط درد بکشم .ده سانت که باز شدم زایمان نکردم انوقت

دور از جونت  خدا برات نی نیتو نگه داره . ولی ب دردش

می ارزه بنظرم بچه رو میدن بغلت بهترین لذت دنیاست. 

2738

[QUOTE=178762683]میترسم برم حموم سرما بخورم اخه هواخیلی سرده.. و ا اینکه کیسه ابم توی حموم پاره بشه😖😖[/QUOTEکیسه اب پاره هم بشه 24ساعت وقت داری نترس.من 12شب پاره شد 9صبح تازه سزارین شدم

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
من از ساعت ۹ شب با دو سانت بستری شدم کیسه آبم ترکید شد ۳ سانت دیگه ۶ ساعت بعد دخترم بغلم بود حتی نمی ...

شما موقع زایمانت بوده ربطی به کیسه آب نداره

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
شما موقع زایمانت بوده ربطی به کیسه آب نداره

نه بابا دردام شدید نبود 

از بس دکتر و پرستارا میومدم ور میرفتن که دکتر آخر دست گذاشت رو شکمم از  پایین فشار اورد با انگشت 🤦🏾‍♀️

بعد چند ثانیه کیسه آبم پاره شد