2733
2734

شاید ترس و اعتماد نداشتن...

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من

تابع طب اسلامی هستم☺️

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

miiiii🙂

چون فعلا که با دارو امام کاظم منو دوقلوهام مریض نشدیم،خیلی هم در معرض کرونا بودیم ولی خدا دوسمون داشت😊

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
2738
من مطالعه وتحقیق کاملی کردم و بخاطر همین حاضر نیستم بزنم.

میشه بگی نتیجه تحقیقاتو❤

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
میشه بگی نتیجه تحقیقاتو❤

اطلاعات بسیارکامل و جامعی درسراسر اینترنت هست خصوصا یوتویوب به زبانهایی مختلف اما اگر بخواین یکجا مطالعه کنید همه درسایت ایت الله تبریزیان گرداوری شده کارو راحتتر میکنه البته منابع مطالبو میزنن

نمیزنم اصلا چون اون کسی که واکسن تزریق میکنه خودش گفته ک من نمیزنم این واکسنو 😂😂😂

دقیقا حتی سیاستمداران  امریکایی واکسن زدناشون همه نمایشی بوده وبازم ماسک میزنن کسی که واکسن زده ماسک نیاز نداره فیلمشون لورفته

2706