2737
2734
عنوان

چرا دندون عین قلب و معده

102 بازدید | 13 پست

چرا دندون عین قلب و معده کار خودشو خودش نمیکنه ؟ تکون نمیخوره باید تکونش داد

تمیز نمیشه باید مسواکش زد

چقدر عجیب قلب زندگی میده ولی بعد از مرگ پودر میشه

دندون اینقدر منفعلو بی حرکته و باید کلی ازش مواظبت کرد ولی بعد از مرگ تا قرن ها باقی میمونه

شاید دنیا انفعالو دوس داره و سر جنگ داره با تحرک و رشد

مسواکم کو ؟

چرا هنوز مسواک نزدم ؟

چرا دارم همه تلاشمو میکنم ک مسواک نزنم

اینقد تاپیک مسواک زدی عذاب وجدان گرفتم که مسواک‌نزدم یه امشبو😐

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

چه توجیهی!

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا اد من امشب مسواک نزدم به مولا قسم اینستا یه فیلمایی عجیبی میاورد از مسواک و دهن خوشبو ....

حالا هم اینجا😑👊

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
حالا اد من امشب مسواک نزدم به مولا قسم اینستا یه فیلمایی عجیبی میاورد از مسواک و دهن خوشبو .... حال ...

این یه نشونه ست تو برگزیده شدی

برو دهنتو غسل تعمیل😐تعمیر😐تحمیل😐بده عامون نگهدارت

این یه نشونه ست تو برگزیده شدی برو دهنتو غسل تعمیل😐تعمیر😐تحمیل😐بده عامون نگهدارت

حال ندارممم خستم😭تو حموم زدم ولی عذاب وجدان دارم موقع خواب نزدم

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2738
میدونی مسواک زدن توی حموم باعث چی میشه ؟

چیی

توقع دندونات میره بالا میگن ماهیم لیف و صیبین میخیم😂

😂خدانکشتت دختر