2737
2739
عنوان

مامانم همش از رابطشون میگه!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2058 بازدید | 40 پست
چرا باید رابطه خودت و شوهرت رو به بقیه بگی ؟؟؟ کار اشتباهی کردی 

بخاطر اینکه شش سال تحمل کردم ، به مشاور و دکتر و روانشناس هم رفتم‌، بی نتیجه بود ، شوهرم باهام رابطه نداشت

مامانمو میشناسما ، ولی محض درد دل و خالی شدن 

ولی کاش نمیگفتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ادم بزرگتر حس میکنه میگه بگم شاید یه راه حلی گفت 

عزیزم جای اینکه راه حل از مادرت میخواستی باید با شوهرت حرف بزنی"بشین با شوهرت حرف بزن بگو مشکلت چیه همه چی با حرف زدن درست میشه گلم"البته حقم داری مادرته میخواستی راهنمایت کنه نمیدونستی که سوءاستفاده میکنه

2728
عزیزم جای اینکه راه حل از مادرت میخواستی باید با شوهرت حرف بزنی"بشین با شوهرت حرف بزن بگو مشکلت چیه ...

مگه میشه با شوهرم حرف نزده باشم؟؟؟؟؟!!!!!

تو تاپیکم نوشتم که هر کاری کردم درست نشد

ممنون از کمک و راهنماییت!!!

عزیزم درکت میکنم چون منم ی مادر عین مادر تو دارم چند بار باهاش درد دل کردم این آخرین سری ک دعوامون شد میگفت گوشیو بده شوهرت بگم چی گفتی دربارش یا زنگ میزد ب گوشی شوهرم ک چغلی منو بکنه درحالی ک من همیشه همه حرفامو ب شوهرم میگم 🤦‍♀️🤦‍♀️😑😕کلا وقتی میگن مادر مهربان من چیزی یادم نمیاد 

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
2738
من عمرن روم بشه به مادرم بگم شوهرم بهم دست نمیزنه

خب روت نشده دیگه چیکار این بیچاره داری گفته دیگه حالا راه حل تو بده به مامانش گفته درد دل گفته اینم بنده ی خدا گفته شوهرم دست بهم نمی زنم از رابطش سیر تا پیاز که نگفته🙃🤕🤕🤕

حالا استاتر عزیز لطف کن از این به بعد هر وقت میری خونه ی مامانت یه دوش بگیر برو و اگه پرسید بگو حموم واجب داشتم.هر زمان میخواست از خونشون بیای خونه ی خودت بگو شوهرم میگه بیا دلم برات تنگ شده

خب روت نشده دیگه چیکار این بیچاره داری گفته دیگه حالا راه حل تو بده به مامانش گفته درد دل گفته اینم ...

من کاریش ندارم وا

راه حل نداره دیگه مادرشون اخلاقش همینه بهتره از این ببعد مسائل خصوصیشو بهش نگه این دفعه هم پرسید بگه اره مامان جون خداروشکر مشکلش حل شد سرکار مشغله داشت و .... از این حرفا

2706