2737
2739
اها

الان چرا بازی نمیکنین؟

من اومدم بازی دیدم بازی تموم شده☹

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
یه پا بروسلی هستین پس 👌👏👏👏😍😁

اون چیزی که فکر میکنی نیس مامان عسلی فهمید چی میگم😅😅😅😅

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان چرا بازی نمیکنین؟ من اومدم بازی دیدم بازی تموم شده☹

اسی کوشی؟؟؟ 

بزا من بپرسم 💓 غذای مورد علاقه ت؟ 😁 

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐
2728
اسی کوشی؟؟؟  بزا من بپرسم 💓 غذای مورد علاقه ت؟ 😁

آش رشته😊

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
اون چیزی که فکر میکنی نیس مامان عسلی فهمید چی میگم😅😅😅😅

اره دقیقا عالمیه واسه خودش اون حرکتا و اداها 😍😁

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐
نه آبجی ندارم 😕😕😕😕😕😕واقعنیی

جالبه! 

2738
اره دقیقا عالمیه واسه خودش اون حرکتا و اداها 😍😁

میرم تو افق محو شم😅😅

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
آش رشته😊

منم زرشک پلو با مرغ و البته سيب زمینی فراوون 😍

باید راستشو بگی میگی؟

میگم بپرس

میرم تو افق محو شم😅😅

😅 😅 😅 عزیزم 

2706