2733
2734
قبلا اینطور بود الان رویه عوض شده بدون دلیل استماع نمیشه مگر اینکه اقا تمام حق و حقوق خانم رو یکجا پ ...

نه مرد نیاز به دلیل نداره، هر زمان میتونه طلاق بده ولی خب حقوق مالی زن رو باید پرداخت کنه

❤الله♥️🌺خدایا سختی ها با تو آسان میشود، ای بهترین رفیق روزهای سخت🌺
قبلا اینطور بود الان رویه عوض شده بدون دلیل استماع نمیشه مگر اینکه اقا تمام حق و حقوق خانم رو یکجا پ ...

ینی مهریه رو بده؟

اخع میگ توانشو نداره و واقعا هم نداره ولی من مهرمو میخوام

ممکنه دادگاه همون ۱۱۴تا سکه رو بگیره؟ چون میگن اصولا ۱۱۴تا سکه میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره از طرف مرد ولی خب حتما باید مهریع رو بده؟ شوهر من بی هیچ دلیلی میخواد منو طلاق بده مطمئنم پای ...

بله مهریه باید پرداخت بشه، البته الان مرد بعد از اینکه محکوم به پرداخت مهریه شد، دادخواست اعسار میده و مهریه تقسیط میشه 

اره از طرف مرد ولی خب حتما باید مهریع رو بده؟ شوهر من بی هیچ دلیلی میخواد منو طلاق بده مطمئنم پای ...

وقتی میخواد طلاقتون بده وقتی اون شما رو نمیخواد شما هم اونو نخواین با این طرز تفکر که میگین پای کسی در میونه با این بد بینی که دارین فردا روز هم تو زندگی دچار مشکل میشین خدایی نکرده 

خوشبختی در دستان توست کافی است برای به دست اوردنش تلاش کنی .....
2738
نه مرد نیاز به دلیل نداره، هر زمان میتونه طلاق بده ولی خب حقوق مالی زن رو باید پرداخت کنه

من خودم وکیل هستم الان رویه اینجوری شده که باید دلیل داشته باشن برای طلاق قبلا اینجور نبود تو مجلس طرحی تصویب شده برای خانواده که اینجوری تصمیم گرفتن 

خوشبختی در دستان توست کافی است برای به دست اوردنش تلاش کنی .....
وقتی میخواد طلاقتون بده وقتی اون شما رو نمیخواد شما هم اونو نخواین با این طرز تفکر که میگین پای کسی ...

عزیز حتما باید زخم زبون بزنین؟

مگ اسباب بازیه زندگی ک امروز بگن میخوایم بیان عقد کنن فردا برن بگن ن تو اونی نیستی ک میخوام

خب وقتی دلیل نداره برای دوست داشتنم چرا با من ازدواج کرده؟

خداروشکر من خودم هم موقعیت شغلیم مناسبه هم خونوادم اصن برام مهم نیس ک بخواد یا نخواد

من میگم مهرمو میخوام اون میگ نداره بده

میخوام ببینم دادگاه اونوقت چه نظری میده تو این شرایط

من خودم وکیل هستم الان رویه اینجوری شده که باید دلیل داشته باشن برای طلاق قبلا اینجور نبود تو مجلس ط ...

وای عزیزم توروخدا کمکم میکنی

همسرم میخواد بی دلیل طلاقم بده میگ باهم جور نیستیم

منم مهرمو میخوام

اونم دانشجوعه میگ من ندارم بدم

تو این شرایط دادگاه چه نظری میده؟

من خودم وکیل هستم الان رویه اینجوری شده که باید دلیل داشته باشن برای طلاق قبلا اینجور نبود تو مجلس ط ...

نظرتون محترمه، ولی خب منم کاملا در جریان هستم

مرد برای طلاق نیاز به هیچ دلیلی نداره، فقط باید تکلیف حقوق مالی زن مشخص بشه

2706