2737
2739

اگه باکره باشه نصفش اگرنه همش

میشه بپرسم چرا بعضیاتون بددهن و پرخاشگرید؟چی باعث شده مثل یه خانوم بی فرهنگ حرف بزنید وعصبی بودنتونو به رخ بکشید؟؟؟اینجا مثل قدیم نیست من بعضیارواینجامیبینم بابت بزرگ شدن بچم استرس می گیریم بعضیاتون مادردوستای بچه من درآینده هستید؟؟؟؟چه شود!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از اقواممون

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
2728

اگر بکارتش رو از دست نداده باشه نصف مهریه در غیر این صورت مهریه کامل بهش تعلق میگیره.

اتفاقا در دوران عقد خیلی ها طلاق میگیرند.

تاپیک‌ها و کامنت‌ها، طنز و تخیل است؛ جدی نگیرید!
2738

به هیچ دلیلی نمیشه چون دادگاه بهش رسیدگی نمیکنهولی اگه دوران عقد باشین و دخول صورت نگرفته باشه نصف مهریه در صورتی که دخول صورت گرفته باشه کل مهریهبه شما تعلق میگیره 

خوشبختی در دستان توست کافی است برای به دست اوردنش تلاش کنی .....
اگه طلاق به درخواست مرد باشه اصلا نیاز به دلیل نداره چون حق طلاق با مرد هست

اره از طرف مرد

ولی خب حتما باید مهریع رو بده؟

شوهر من بی هیچ دلیلی میخواد منو طلاق بده

مطمئنم پای کسی دیگ درمیونه

اگه طلاق به درخواست مرد باشه اصلا نیاز به دلیل نداره چون حق طلاق با مرد هست

قبلا اینطور بود الان رویه عوض شده بدون دلیل استماع نمیشه مگر اینکه اقا تمام حق و حقوق خانم رو یکجا پرداخت کنه 

خوشبختی در دستان توست کافی است برای به دست اوردنش تلاش کنی .....
2706