2733
2734
عنوان

خانوما بیاین یه لحظه بگین چیکار کنم از دست این؟

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 82 پست
ن عزیزم هیج حرکتی نزن... هیچی.... پاک نکنیا.... بی محلش کن... طوری ک اصلا واست مهم نیست

قطعا تا الان دیدتش...اگه پاک کنی نشون میده بی اعتماد ب نفسی.... نشون میده ذهنت درگیرشه.... مردا رو نباید مغرور کرد بیبی.... اینو یاد بگیر

اصلا ی کاری کن.... خودتو سرگرم کن..... اصلنه اصلنه اصلنننننن بهش پی ام نده.... بعد چند روز اگه خبری ...

اوایل خیلیییییییییییی باهام گرم بود 

الان جواباش تک کلمه ای 

یا نهایت نصف جمله.... به نظرت با این کارایی که گفتی مثل اول میشه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اوایل خیلیییییییییییی باهام گرم بود  الان جواباش تک کلمه ای  یا نهایت نصف جمله.... به نظ ...

ب خاطر اینکه دخترا وقتی علاقمند شن ب کسی شبو روزشونو واسش میزارن... زیاد پیگیرش میشن و باعث میشه واسه پسره بشه ی دردسر.... حوصلتو نداره دیگه.... مردا ازادیو ب صورت ذاتی دوس دارن

ب خاطر اینکه دخترا وقتی علاقمند شن ب کسی شبو روزشونو واسش میزارن... زیاد پیگیرش میشن و باعث میشه واس ...

خب اون اوایل یه کاری کرد منو عاشق خودش کرد الان عقب نشینی کرده!!!! 

چقدر مسخره ست کاراشون واقعا

2738
ب خاطر اینکه دخترا وقتی علاقمند شن ب کسی شبو روزشونو واسش میزارن... زیاد پیگیرش میشن و باعث میشه واس ...

من معلمم بی افم پزشکه.... ولی همیشه طوری رفتار میکنم ک انگار من پزشکم اون منشیم😂رازش همینه.... تایمی ک واسه فک کردن به بی افت میزاری بزار واسه زیباییت... ی کار خفن کن... و کلا کارایی ک بت روحیه میدن.... پسرا عاشق دخترای خودساخته خودشیفته و شاد میشن.... اونا فک میکنن دختری ک واسش تایم میزاره نگرانشه یا هرچی... اویزونشه.... متاسفانه 

البتهداینم بگم یکی دو بار سر همین دیر پیام دادنش یا دیر جواب دادنش قهر کردم و بهش پی ندادم و خودش پی ...

این رفتار گندش نشون میده بت علاقه نداره..... اگه حس میکنی داری بش وابسته میشی ب نظرم یا فاصله بگیر ازش یا خودتو تغییر بده... شکل رابطتونو تغییر بده

2706