2737
2734

قهر کرده باهام، پیام دادم سین نمیکنه چند روزه  ، پیامامو پاک کنم یابزارم پیامام بمونه  کم محلش کنم منم؟، یا چیکار کنم به نظرتون؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

توام همونکارو باهاش کن..... دختر باید دست نیافتنی باشه.... هرچیزی ک غرورشو له کنه باید ازش دور شه... مطمئن باش فاصله بگیری ازش سرد شی خودش میاد موس موس میکنه..... حاصل تجاربمه اینا ن جملات کیلیشه ای

توام همونکارو باهاش کن..... دختر باید دست نیافتنی باشه.... هرچیزی ک غرورشو له کنه باید ازش دور شه... ...

من دوست دارم سرد بشم همش میگم صبر کنم اول اون پیام‌بده ولی باز خودم میدم و آدم‌نمیشم

تو رو خدا تو بلدی یادمون بدههههه

2738
توام همونکارو باهاش کن..... دختر باید دست نیافتنی باشه.... هرچیزی ک غرورشو له کنه باید ازش دور شه... ...

ن پی ام بده.... ن ببینینش استوری شادبزار.... طوری باش ک بفمه بودو نبودش تو روحیت تاثیر نذاشته و دختر خودساخته و قوی هستی.... مردا جذب دخترای شاد و بیخیال میشن😉

من دوست دارم سرد بشم همش میگم صبر کنم اول اون پیام‌بده ولی باز خودم میدم و آدم‌نمیشم تو رو خدا تو ب ...

اصلا ی کاری کن.... خودتو سرگرم کن..... اصلنه اصلنه اصلنننننن بهش پی ام نده.... بعد چند روز اگه خبری ازش شد ک توام رفتار خودشو تکرار کن.... جواب کوتاه بده... سرد.... طوری ک استخوناش کرخت شن.... اگرم اصلا پیگیرت نشد ب ی ورت....چیزی ک زیاده پسر😉😉

من دوست دارم سرد بشم همش میگم صبر کنم اول اون پیام‌بده ولی باز خودم میدم و آدم‌نمیشم تو رو خدا تو ب ...

منم عین خودت تباهم

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
2706