2737
2739

ن باعث پرپشتی مو نمیشه...مو ی سری فولیکول تعیین شده داره که هیچ وقت زیاد نمیشه ...اگ شما از بدو تولد موهای پرپشتی داشتین و حالا کم شده میشه درمان کرد ولی اگ نداشتسن نمیشه پرپشت کرد...

مو شکل مخروطی داره ینی اول مو ضخیمه و هرچی بلند تر میشه نازک میشه...این ی باور غلط ک فک میکنن مورو تیغ بزنن یا کوتاه کنن مو پرپشت میشه ...اینطوری نیس ..چون تیغ میزنن و ب قسمت ضخیم مو میرسن فک میکنن پرپشت شده درصورتی ک تغییری ایجاد نمیشه 

واسه رسیدن به خواسته هام ی صلوات بفرس...انشاا...هم من هم خودت به خواسته هامون برسیم ...ممنون🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس چطوری پرپشت میشههه

موهات اگ از بچگیت پر باشه و الان ریخته باشه امکان درمان داره ولی اگ از بچگی کم پشت بوده دیگ عزیزم پر نمیشه 

واسه رسیدن به خواسته هام ی صلوات بفرس...انشاا...هم من هم خودت به خواسته هامون برسیم ...ممنون🌻
2731
با استفاده از دارو گیاهی و اینام امکانش نیست؟

میتونه تقویت کنه و موهاتو سالم کنه و اینجوری پر دیده میشه ولی اینک پر بشه درثورتی ک ازاول پر نبوده ن