2703
2553
لج نکردم گلی  چکار کردم مگ😔

خب عزیزم همونجا باید جوابشو میدادی دیگه مثلا جواب میدادی شما زنگ زدی آقای فلانی کاری داشتی باهام؟خلاصه اینجوری شر بحث باز می‌شد 

ولی اومدی علنا تو استوری گفتی من میخوام تنها باشم و نمیخوام با کسی باشم اونم به خودش گرفت دیگه منم بودم ناراحت میشدم خب🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب عزیزم همونجا باید جوابشو میدادی دیگه مثلا جواب میدادی شما زنگ زدی آقای فلانی کاری داشتی باهام؟خلا ...

کارای من زشت بودع ک دو س بار استوریاشو دیدم یعنی؟

کارای من زشت بودع ک دو س بار استوریاشو دیدم یعنی؟

نه اینکه استوری رو دیدی کار بدی نبود ولی اینکه گفتی من تنهایی راحتتره یعنی به طرف گفتی نمیخوام بیای سمتم اونم رفت دیگه 🤕

2720
نه اینکه استوری رو دیدی کار بدی نبود ولی اینکه گفتی من تنهایی راحتتره یعنی به طرف گفتی نمیخوام بیای ...

اخه میگن کارت زشت بودع فردا میگع اویزون و اینک شمارمو سیو کردی و فلان ..

تو‌نگو‌بهش چیزی پروفایلی ام ک‌گذاشتی اشکال نداره اگه زنگ زد بهت انلاین بودی جوابشو بده فقط ببین چی م ...

ولی فهمیدع میدونم اخه اون روز ی بیو گذاش ک م شیطانم تو برو با فرشته هات سرگرم باش منم بهم برخورد ی بیو گذاشتم قضاوت ممنوع الان میدونه میدونم

2714

وای چقد این حالت حالمو خوب کرد چه نگرانی باحالی داری  دغدغه الانتو خریدارم

بنظرجفتتون کم سن وسال هستین این همه تو مجازی فعالین تو واقعیت فعال باشین قطعا نتیجه بهتری میگیرین 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘