2733
2734
عنوان

یعنی آبروم رفته و فهمیدن علاقه ی پنهانی دارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 752 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه تازه استادا انقد شاگرد دارن که مطئن باش از هر کلاسش یکی دو نفر دوسش دارن 

و استادا براشون مهم نیس و فلان من استادم باهامون راحت بود میگفتیمو میخندیدم ولی در همون حد فک نکن چیزه خاصیه

نه تازه استادا انقد شاگرد دارن که مطئن باش از هر کلاسش یکی دو نفر دوسش دارن  و استادا براشون م ...

اره بابا 😂😂استاد من وسط کلاس بم میگه چش خوشگل 😂😂اینا ک دیگه چیزی نیست

2738
ن بابا چ خبره.... چیزی نشده ک میگن هول شدی😂چ حساسین شما

علاقه دوستانه منظورم دوست گرامی...

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

نه بابا نگران نباش هر کی پرسید انکار کن بگو خودم نامزد دارم یا دوست پسر دارم 

ولی اگه دوسش داری چرا بهش نمیگی به نظرم اونم دوست داره 

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
2706