2737
2734

سلام بچه ها چطورین

سرکلاس زبان بودیم استاد داشت اینگلیسی صحبت میکرد

گفت یه نفر داوطلب شه مکالمه کنیم منم داوطلب شدم

گفت هرچی میگم اولین چیزی که به ذهنت اومدو بگو

بعد اسم خودشو گفت

من یه لحظه سکوت کردمو و نگاهمو دزدیدم

بعد کلاس دوستم گفت فهمیدم تو دوسش داری چرا ساکت شدی و فلان

من گفتم چرت نگو من دوسش دارم ولی نه اون۹ور که تو فک میکنی

خلاصه بعدش حس میکنم آبروم بین بچه های کلاس رقته و همه چنین فکری درموردم کردن

به نظرتون این برداشتو کردن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیتونم تصور کنم چجوری شده بود قیافت ک نظرمو بگم

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

معلمت?

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....
2738

نگو ۱۷ ۱۸ سالته 🙄

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

احتمالا بهت علاقه داره وقتی

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2706