2733
2734
عنوان

امروز روز مرد بود یاپدر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 26 پست
یبار تو یه تاپیک به یکی گفتی گوز تو صورتت...یه هفته خندیدم به اون حرفت😂🤣

یادته هنوز 🤣

اونو زمانی میگم  استارتر داره از طرف تمام کاربرا فحش میخوره و تایپبکش به زودی میترکه 😄

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وااااای بالاخره یکیو دیدم عین خودم بنویسه اودافز😂😂😂 به سلام نمیگی دلام احیانا؟ به خوبی هم‌میگم ...

آره یه فرهنگ لغتی تو همین مایه ها دارم واسه خودم 😄

یادته هنوز 🤣 اونو زمانی میگم  استارتر داره از طرف تمام کاربرا فحش میخوره و تایپبکش به زودی می ...

چه حال بهم زن شده سایت 

ادم حس میکنه رفته پایین شهر بین یه مشت زن الکی ولگرد داره حرف میزنه 

اه اه 

هربارتاپیک میزنم دقیقا حس میکنم وسط مولوی تهرانم ساعت حوالی ۱۲ ۱شب 

میشه بپرسم چرا بعضیاتون بددهن و پرخاشگرید؟چی باعث شده مثل یه خانوم بی فرهنگ حرف بزنید وعصبی بودنتونو به رخ بکشید؟؟؟اینجا مثل قدیم نیست من بعضیارواینجامیبینم بابت بزرگ شدن بچم استرس می گیریم بعضیاتون مادردوستای بچه من درآینده هستید؟؟؟؟چه شود!!!!!
یادته هنوز 🤣 اونو زمانی میگم  استارتر داره از طرف تمام کاربرا فحش میخوره و تایپبکش به زودی می ...

عاره..گاهی به دوستای نی نی سایتیم به شوخی میگم گوز تو صورتت شیحه میکشن از خنده و مثل منگلا میخندیم و شاد میشیم🤣

🖤
عاره..گاهی به دوستای نی نی سایتیم به شوخی میگم گوز تو صورتت شیحه میکشن از خنده و مثل منگلا میخندیم و ...

2738
چه حال بهم زن شده سایت  ادم حس میکنه رفته پایین شهر بین یه مشت زن الکی ولگرد داره حرف میزنه&nb ...

البته منظورم فقط شمانیس 

۹۹درصد ادمای اینجاس

میشه بپرسم چرا بعضیاتون بددهن و پرخاشگرید؟چی باعث شده مثل یه خانوم بی فرهنگ حرف بزنید وعصبی بودنتونو به رخ بکشید؟؟؟اینجا مثل قدیم نیست من بعضیارواینجامیبینم بابت بزرگ شدن بچم استرس می گیریم بعضیاتون مادردوستای بچه من درآینده هستید؟؟؟؟چه شود!!!!!