2733
2734
عنوان

نمیخوابه ای خدا دارم میمیرم از بی خوابی

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 90 پست
من خودمو دلداري ميدم ميگم بچست خودم  اوردمش تو دنيا به من محتاجه حتي نميتونه كوچيكترين نياز ...

منم فقط همین حرفارو میزنم به خودم که مگه جز تو کیو داره،طاقت بیار درست میشه،مردم تا ساعت۴بیدارن فیلم میبینن تو بخاطر بچت نمیتونی بیدار باشی.یکم خودمو اروم میکنم.خدا کمک کنه زودتر فقط قلق خوابش دستم بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۴روز😭

عزیزم 😐

زوده برا کم آوردن !

ب خدا پسر من تو 9 ماه هست ... شب ها ساعتی 2 بار بیدار میشه

دقیقا فکر کنم ی ساله درست نخوابیدم !

چون تو بارداری هم تکرر ادرار داشتم ... همش تو دستشویی بودم شب ها !!!

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
وای سیر هم‌میشه،اصلا بخدا خودم تعجب میکنم ببین شیر میخوره،اروغشو میگیرم چرت میزنه یربع دیگه پامیشه ن ...

ای جااان 😁😁

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2731
عزیزم 😐 زوده برا کم آوردن ! ب خدا پسر من تو 9 ماه هست ... شب ها ساعتی 2 بار بیدار میشه دقیقا فکر ...

منم شبا همش گشنه بودم تو بارداری پامیشدم ۳نصف شب آش میپختم،شوهرمم میگه همونجوری عادت کرده دیگه بچه هم الان گشنه میشه شبا بیداره همش

اوه تا ۵ماهه عادیه

۵ماه😭😭😭😭😥😥😥،بخدا من دست تنهام مامانم نهایت تا عید بمونه پیشم،بعدش باید کارامو خودم بکنم،یعنی از الان فکرش میکشه منو چجوری ناهار شام بپزم چجوری خونه زندگیو جمع و جور کنم،کی بخوابم.

2738
منم شبا همش گشنه بودم تو بارداری پامیشدم ۳نصف شب آش میپختم،شوهرمم میگه همونجوری عادت کرده دیگه بچه ه ...

سخته خیلی سخته 

پسر من رفلاکس پنهان داره ... الانم داره دندون در میاره 

واقعا اذیت میشم واقعا     

میگرن دارم ... تو غربتم ... 

کاش مامان منم بود 😢

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
😭😭😭😭ای خدا،یکی اینجا گفت من خودزنی میکنم از دست بچم شبا دلم نمیاد اونو بزنم خودمو میزنم،کلی بهش ...

سلام مبارک باشه.تحمل کن طبیعی هست .من که دست تنها بودم .پسرم تا دو ماه شبا نمیخوابید .روزا هم خواب درستی نشد.خیلی روزهای سختی هست .ولی میگذره .الانم دو سه روزه تب داره شبا همش با نگرانی بیدار میشم قطره میدم دیشب یک تا ۵ بیدار بودم باز ۶نیم بیدار شدم قطره دادم .مادری همینه...الان سه ساله هست .ان شاالله که همه بچه ها همیشه سلامت و سرحال باشن

سخته خیلی سخته  پسر من رفلاکس پنهان داره ... الانم داره دندون در میاره  واقعا اذیت میشم ...

منم مامانم بخاطر زایمانم اومده باید التماسش کنم تا عید بمونه بعد اون منم مثل خودت تنها میشم برگرده شهرمون،منم دورم از خانواده

۴روز😭

عزیزم😂😂😂😂😂

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
وای سیر هم‌میشه،اصلا بخدا خودم تعجب میکنم ببین شیر میخوره،اروغشو میگیرم چرت میزنه یربع دیگه پامیشه ن ...

فکر میکنی سیر شده ولی مطمئن باش سیر نیست

منم اینجوری بودم چند روز اول تمام شب بیدار بود پسرم و زیر سینم .خیلی سخت بود ولی وقتی سیر میشد راحت 2 ساعت میخوابید

اخ جون خدایا شکرت منم دخمل دار شدم 😘😘😘 میشه برای دخترکوچولوم دعا کنید زودتر به حرف بیاد همه چیزو میفهمه و میشنوه ولی به خودش زحمت نمیده زبونش رو بچرخونه همه چیزو با اشاره و داد زدن میفهمونه   اسم کاربریم قرار بود سانسا استارک بشه و فکر میکردم چه اسم تکی نگو یه دوجین ادم همین اسمو برداشتن. دیگه انقد تغییرش دادم و پس و پیش کردم که استارکش اومد قبل سانسا و اسم کاربریم نامفهوم شد  
2706