2410
2553
عنوان

در مذهب عاشقان حــــــرام است! 🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 4548 بازدید | 296 پست
خواهش میکنم 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام جناب مفتون شبتون بخیر🌸🍃 ماییم و شب تار و غم یار و دگر هیچ صبر کم و بی تابی بسیار و دگر ...

عرض ادب و احترام

هر وقت شما بخیر

‌🌷 🌾 🌿

ای غم که حجاب صبر بشکافته‌ای
بی تابی من دیده و برتافته‌ای

شب تیره و یار دور و کس مونس نه
ای هجر بکش که بی‌کسم یافته‌ای

#ابوسعید_ابوالخیر
🌷 🌾 🌿

یک بیت شعر میهمان ما باشید.💞   💚تبریز💚

بد شکسته‌ست دلم، این همه دلداری تو

آب دادن به گلی سوخته را می‌ماند

@white_queen    

💙💎💙💎💙💎

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2720
برو ای گدای مسکین درخانه ای علی زن که نگین پادشاهی دهد ازکرم گدا را شهریار عیدهمگی مبارک

☘ 

چو حشر هر کسی با دوستانش میکنی یارب
مرا نزد علی (ع) جای ده که او را از محبانم

#فیض_کاشانی

🍀

سپاس از شما بزرگوار.

عرض ادب و احترام هر وقت شما بخیر ‌🌷 🌾 🌿 ای غم که حجاب صبر بشکافته‌ای بی تابی من دیده و برتا ...

ای کم شده وفای تو 

این نیز بگذرد 

افزون شده جفای تو 

این نیز بگذرد ...

🌸🍃🌸🍃🌸🍃

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
عاشق سلسلهٔ زلف گرهگیرم من روزگاری است که دیوانهٔ زنجیرم من نکنم چشم به هر نقش سبکسیر سیاه ...

🦋

من جز تو کس ندارم

پنهان و آشکارا...

#اوحدى

🔹  

عرض ادب، سپاس از حضورتان.

2714
اگر بر جاي من غيري گزيند دوست حاکم اوست حرامم باد اگر من جان به جاي دوست بگزينم

💙 💎 💙
من از عالم،
#تو را تنها گزینم…
روا داری که من غمگین نشینم؟!

#مولانا
💙 💎 💙

[QUOTE=178750944]💙💎💙💎 امروز مرا در دل جز یار نمی‌گنجد وز یار چنان پر شد که اغیار نمی‌گنجد در چشم پر آب من ج ...[/QUOTE

خانهٔ دل سرای جانان من است
خلوت خاص حضرت جان است

بزم عشق است مجلس جانم
ساقیش بندگی جانان است

شاه_نعمت_الله_ولی#  

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               
ای کم شده وفای تو  این نیز بگذرد  افزون شده جفای تو  این نیز بگذرد ... 🌸🍃 ...

💠 

مگر لیلی کند درمان غم مجنون شیدا را

#سعدی
⤵️

مگر لیلی کند افزون غم مجنون شیدا را . . .

#لا_ادری

💠

از سوز محبت چه خبر اهل هوس را

این آتش عشق است نسوزد همه کس را

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
[[/ بی تو گر در جنتم ناخوش شراب سلسبیل با تو گر در دوزخم خرم هوای زمهریر

🦋 

هشت جنت به تو عاشق ، تو چه زیبا رویی

هفت دوزخ ز تو لرزان ، تو چه آتشکده‌ای

#مولانا

🦋                  🦋

[QUOTE=178750944]💙💎💙💎 امروز مرا در دل جز یار نمی‌گنجد وز یار چنان پر شد که اغیار نمی‌گنجد در چشم ...

کردم از "دین" و "دل" و....

"هوش" و "خرد" قطع نظر

من همان روزی که دیدم....

"چشم ِ عیّار ِ تو را"

❤❤❤

سنتور دلم طاقت مضراب ندارد 

شوریده سرم بتکده را تاب ندارد

من با تو همایون زده‌ام ساز ولیکن

مَشک غم این دیده مرا آب ندارد

دشتی و سه‌گاه و شور و تُرک و ماهور

فرقی نکند گر تِم بس ناب ندارد

ای ساز بسازم ز تو آهنگ غم عشق

فا می ر دو سی سُل زدنم خواب ندارد

من محو تماشای نُتِ رقص تن تو

انگشت من و پرده‌دری باب ندارد

سمفونی جان و دل من نیست هماهنگ

رهبر تویی و این همه اسباب ندارد

@turk_asana   من تورک قیزام آسانا😍

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2706